Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, de sajnos van barátja. De azt vettem észre hogy bejövök neki. Nemtudom megmagyarázni de úgy érzem. Sokszor kérdezgeti hogy szeretem-e ez azért fura mert ugye van barátja. Néha megérint, megsimogat. Bár lehet hogy ez nem jelent semmit mert eléggé nyitott a lány. (mármint mindenkivel kedves aranyos) Mégis úgy érzem bejövök neki. Szerintetek?

14/F


2011. ápr. 9. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2011. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 essney ***** válasza:

Ha tényleg igy viselkedik akkor szerintem valamennyire biztosan bejössz neki.

De kérdés az, hogy szeretnél-e olyan lánnyal járni, aki gyakorlatilag kikezd veled, miközben barátja van?


(Azt hogy kikezd veled amiatt mondom, mert azt irtad hogy sokszor megkérdezi hogy szereted-e)

2011. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen:)

Legyél vele sokat, fogd meg a kezét, nézz mélyen a szemébe, vesd be magad :D

Hajrá!

2011. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szeretnék :)
2011. ápr. 9. 13:19
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint szerintem nem kikezd velem, mert mondom ő mindenkivel ilyen. :)
2011. ápr. 9. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van tinikorombeli magatartásomra visszaemlékezve:

1.tetszel neki

Hiába van barátja, attól még van szeme és mindig könnyebb más jó tulajdonságait észrevenni, mint a párodét

2.szereti, ha rajonganak érte

Hát igen, én is ide tartoztam. Gyűjtöttem a dicséreteket, ellenkező nemű energiákat és élveztem a folyamatos visszajelzéseiket.


Mit tehetsz?

Vagy elmondod neki, hogy tetszik/nem tetszik

Ezt nem tudtam megfejteni a kérdésedből és vársz, mit reagál.

Vagy koptatod

Ennél megtudod, hogy mennyire komoly, nekiáll vajon mozdulni utánad vagy megsértődik. Sértődés esetén a 2 válaszom helytálló

2011. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, majd megpróbálom :)
2011. ápr. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!