Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volna odamennem ahhoz a lányhoz?

Figyelt kérdés

Bocs, kicsit hosszú lesz. :P

Fél éve szerelmet vallott nekem a suliban az osztályban egy lány. Megvolt a szemezés, és talán érezni lehetett azt a "kémiát" (gondolom a lányok tudják mire gondolok).

Aztán egyik barátnője megtalálta a blogomat, és én erre töröltem.

Nem rejtegettem semmit, általános dolgokról írtam (iskola, hétköznapok, stb), sajnos vagy nem sajnos azt is leírtam, hogy "egy lány szerelmes belém" (szó szerint így írtam le, "halványan"), természetesen nem név szerint, (nem írtam oda a nevét, az én nevem sem volt ott), teljesen nagyvonalakban írtam az egészet. Nagyon névtelenül meg tényleg nélkül írtam, tényleg csak nagyvonalakban írtam le az egészet, visszatudjak emlékezni.

Kicsit magamnak írtam, mindent leírtam, a jó és rossz napjaimat, hogy visszatudjak emlékezni rá.

Aztán egyik lány az osztályból, mondta, hogy menjek oda hozzá.

Így aztán végül nem mentem oda hozzá, ez miatt.

Van egy lányismerősöm, ő is vezet blogot, konkrét létező személyek névvel, képpel, meg mindennel, és állítása szerint soha senki nem lepődött meg a blogján.

Talán ez, ilyen lányos dolog a blogolás, és ez olyan "fura", hogy egy fiú is csinált ilyent, mert ez nem olyan férfi jellemre vall?!


16F


2011. ápr. 8. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"Bocs, kicsit hosszú lesz. :P

Fél éve szer"


Ennyit bírtam. Bocsi.

2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Cseppet sem bonyolult a kérdés, nem kell ezt hosszasan mérlegelni.


Mondjuk ha odamész hozzá, akkor ne arról nyiss vitát, hogy lányos dolog-e blogolni.

2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyikhez? Ott ahhoz!? Első voltam :D
2011. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!