Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell ahhoz, hogy valakibe beleszeressünk?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel találkoztam is párszor (egész pontosan 3 alkalommal), azt hiszem, bele is szerettem, de ő nem akar többé találkozni velem, mondván, úgy érzi, ő nem tudja azt érezni irántam, amit én iránta. Szerintetek meg lehet ismerni valakit annyira ilyen rövid idő alatt, hogy biztosan tudja az ember lánya, hogy soha nem fog tudni beleszeretni? Én beleszerettem ilyen rövid idő alatt (tudom, mert most rohadtul el vagyok kenődve), de ő honnan tudhatja, hogy nem fog belém szeretni? Hiszen alig ismer. Én 31/f, ő 27/l.
2011. ápr. 8. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az eseted, akkor egy örökkévalóság is kevés hozzá.
2011. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez változó!


Van hogy , 1 pillantás, van h 1 perc, és van h több év!


Van egy mondás: "Van szerelem első látásra, és van szerelem sokadik látásra"

2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Ezzel a pillanatos meg elsőrelátásos dologgal sem értek egyet. A szerelemhez ismerni kell a másikat, amihez nem elég 3 tali. Amit Te érezhetsz az fellángolás: szimpatikus a lány, tetszik is, ezek után belelátsz mindenféle pozitív tulajdonságot, amit szeretnél, pedig valójában nem olyan. Azt nem mondanám, hogy meg lehet szabni, hogy mikor lehet az ember szerelmes, viszont van egy határ. Mondjuk úgy 1 hónap alatt én elsietettnek érezném, még annyi is kevés, de ha sokat beszélgettek akkor kialakulhat valamiféle kép a másikról, ami közelebb van a valósághoz, mint az ilyen 3 randi alatt kialakult felszínes ismeret.
2011. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó fél óra.
2011. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rondának tart a lány, ezen pedig nem tudsz segíteni. Lépj tovább!
2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a vőlegényemet fél év után kezdtem el megszeretni,addig félvállról vettem a kapcsolatunkat,de ő nem adta fel. most már mindennél jobban szeretem és semmi pénzért nem adnám..:)
2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 5 éves szerelmes vagyok az osztálytársamba és nemtudok kiábrándulni belöle sehogy... lehetetlen annyira tetszik :)

amikor megláttam rá 2 percre szerelmes lettem

azóta hajtok de önbizalom 0 de csak próbálkozok :))


14/F

2011. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!