Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok újítani?

Figyelt kérdés

21L vagyok, ő 26F. Lassan másfél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást.

De most neki is és nekem is egy depis korszakom van, se munkánk, se pénzünk, se iskolánk. Nekem ő maradt egyedül, aki még számít, és nem akarom elveszíteni. És nagyon félek attól, hogy rámun.

Milyen programokkal vagy milyen dolgokkal újítanátok? (csak olyat írjatok, amihez nem kell pénz)


2011. ápr. 8. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó idő van, séta a Margit-szigeten, piknik, biciklizés ...
2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Minden párkapcsolatban kellen ek újítások,mert különben nem lenne 1 tartós kapcsolat sem:) Sztem ennek jönnie kell magától. Nálunk (több mint 3 éve vagyunk 1ütt) most a párom találta ki, hogy kezdjünk el görkorizni. Én meg b elementem, hiszen kicsit formába hoz és rengeteget nevetünk 1üt, ami közelebb hoz egymáshoz.
2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek azzal, hogy ne legyen depis?
2011. ápr. 8. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj. Ha pozitív vagy akkor ráragad a pozitív energiád. Látja hogy vidám vagy, boldog, és előbb utóbb ő is azzá válik. Főzz neki, lepd meg egy masszírozással (testápoló kell egyedül ahhoz) vagy ha fáradt készíts neki egy fürdőt. Fürödjetek együtt.


Szeresd és legyél kedves. Szerintem tuti kombó.

2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek :)
2011. ápr. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!