Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen mennyaszony1 (26 év)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen mennyaszony1 (26 év)?

Figyelt kérdés

Adott két jegyes pár. Vőlegény1 és mennyaszony2 egymásba szeret.Vőlegény1(30éves)elhagyja párját a másikért 5év együttlét után.Egy hónap szabadság után kiderül, hogy mennyaszony2(25 éves)nem akar lépni, de vágyik vőlegény1 szeretetére, figyelmére.

Vőlegény1 közben rájött, hogy a tökéletes párt dobta ki, hiába is akart menekülni a problémák elől, rájött másut is vannak gondok amiket u.u meg kell majd oldani.

Rájött jól érzi magát mennyaszony1-el szereti is,de akkor hirtelen döntés volt az elhagyás, vagy valós érzés volt csak kosarat kapott és most menekülne a biztosba.

Mennyaszony1 szerelmes,nem tudja, hogy mit tegyen? Várjon, társa tényleg szerette,csak hibázott? vagy "ha nincs ló, szamár is jó" verzió az igaz erre a töténetre?


2011. ápr. 7. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ide illik ez a mondás, de szerintem te is bele zavarodtál a történetbe, nem? Kicsit sok a mennyaszony isXD Te melyik vagy a történetből?
2011. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Huha nagyon nehéz a kérdés, ezt igazából csak te/menyasszony tudhatod... Ha te meg tudsz bocsátani lelked rajta, viszont, ha nem tudsz úgy megbocsátani, hogy erre ne gondolj újra és újra, akkor felejtős. Ami az én véleményem: számomra ez a helyzet iszonyat megalázó lenne, valószínű annyira kiábrándulnék a férfiből, hogy nem fogadnám vissza. Mi a garancia rá, ha megint besokall nem lép le újra és könyörgi vissza magát? Semmi...
2011. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
őő hupsz most tűnt fel hogy két menya van a sztoriban:D akkor nemtom, mert úgy meg zavaros :D
2011. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A megoldás 17,3.
2011. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a "tökéletes" nagy Ő-t nem hagyjuk el semmiféle indokkal,szóval ha rám hallgatsz Piroslap a "vőlegény1"-nek! Durva tanács,tudom,de én abban hiszek,h ha valakit tényleg szeretsz,akkor MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT van erőd elviselni a másik fél rossz tulajdonságait és együtt túl tudtok lépni a problémákon,bármilyen nagyok is legyenek azok!

Remélem legalább elgondolkozol ezen!Sok sikert!

L/23

2011. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Vőlegény1 közben rájött, hogy a tökéletes párt dobta ki"

(Persze csak aztán, miután összejött egy másikkal, azt el is jegyezte, de az kosarat adott neki)

.... szegény "menyasszony1" meg ezt be is veszi...


Én talán azt tenném, hogy jó hosszú, bizonytalan kimenetelű gondolkodási időt kérnék. Ha vőlegényegy erre hanyatt-homlok lemond a kettes számú menyasszonyról és mindent megtesz, hogy bizonyítson, akkor talán lenne esélye, de ha biztos-ami biztos megtartja egyeske menyasszonyt is, vagy legalábbis visszajár hozzá, akkor fontosabb neki az, hogy biztosra menjen, mint én, úgyhogy mehet a fenébe.

2011. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"de ha biztos-ami biztos megtartja egyeske menyasszonyt is"

Itt ketteskét akartam írni. :D Kicsit bonyolult az egyenlet. :D

2011. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ha valaki szeret valakit akkor logikus h nem csalja meg. szerintem ennyi.
2011. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem, pedig felénél abbahagytam, ilyet csak nő tud irni.


Ez egy matekfeladat vagy mi ez?

2011. ápr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én vagyok ebben a történetben a szamár
2011. ápr. 8. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!