Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ront egy fiún az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ront egy fiún az, ha kicsit sejpít? 12F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bisztoszan.
2011. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FFDP ***** válasza:
Egyáltalán nem te kisz cukipaszi.
2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mekkora tirpákok vagytok! Szegény még csak 12 éves, ami azzal jár együtt hogy naiv, mert bízik abban hogy itt rendes tanácsot kap, és akár el is hiszi... Nem lenne jó ha most ezért tekintene másképp magára mert nektek nincs jobb dolgotok!

Am szerintem egyáltalán nem baj, senki sem tökéletes, és lesz majd olyan akinél ez semmi gondot nem fog jelenteni... Bunkóból meg manapság 10 jut egy normális emberre, azokkal ne törődj.


19/F

2011. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az már inkább ront, ha nem tud helyesen írni :D selypíteni LY-vel szoktak.


Amúgymeg sokkal nagyobb baj az ha az illető állandóan rondán beszél, mintha selypít vagy dadog vagy mittomén.

2011. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 FFDP ***** válasza:

2. voltam. Csak poén volt.

Nincs ezzel semmi baj, ha a lányok egyébként is "aranyosnak" tartanak, akkor csak olaj a tűzre :) Csak vigyázz, hogy több legyél, mint barát majd nekik idővel.

És az, hogy j-vel írta a sejpítést meg egyáltalán nem ügy, főleg 12 évesen.

2011. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem baj, szosze monnd hogy szoha
2011. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Egybk. csak azért írtam j-vel, mert még sosem láttam leírva... :)
2011. ápr. 9. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Több fiút is ismerek aki selypít, de szerintem ez teljesen aranyos, és ha még képes viccelni saját magán, akkor egyszerűen elbűvölő! :))
2011. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ettől nagyon megnyugodtam... :)
2011. máj. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!