Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel már 9 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már 9 hónapja járunk és nem engedi hogy meg csókoljam, lesmároljam el fordúl tőllem mi lehet a baj? Hiába kérdezem tőle hogy miért nem smárolunk nem mond semmit

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 14:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

én 20 éves a barátnőm meg 17 éves jövőhét kedden lesz 18 éves

segítsetek kérlek hogy kérdezzem meg vagy hogy beszéljek vele mert nagyon rosszúl esik nekem hogy nem engedi hogy meg csókoljam én nagyon szeretem őt.

2011. ápr. 7. 18:48
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ennyi idősek vagytok és kilenc hónapja "jártok" lehet, hogy már rég lefeküdt mással, közben veled meg smárolni sem akar, csak hülyít téged.
2011. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A 9 hónap sex nélkül is már sok nem még h smárolás nélkül. Feltétlen beszélj vele mert ez így nem mehet tovább.
2011. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy beugrott veled egy kapcsolatba, de a régi srácot még nem felejtette el. Kérdezz rá!
2011. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta hogy még szereti a volt pasiját egy kicsit utána meg azt mondta azért nem smárol velem mert nem iszik meg nem eszik más után utána megint azt mondta azért nem smárol velem mert nem mer fél hogy rosszul csinálja na eböl hogy derítsem ki hogy most melyik az igaz ezt nem tudom.:( kérlek titeket segítsetek hogy kezdjem el meg kérdezni mert én már nem tudom hogy kérdezzem mert én már kérdeztem minden hogy hát már volt egy kis szex de minimális akkor is meg csókoltam el fordult meg ha meg is csókolom nem csókol vissza meg nem igazán bújik hozzám se én bújok hozzá én nagyon szerelmes vagyok belé igaz szerelmet érzek de én nem érzem hogy ő igazán szerelmes lenne belém.írjátok már le hogy kérdezzem meg meg hogy beszéljek vele mert ez nekem nagyon rosszul esik hogy nem engedi hogy meg csókoljam meg hogy hozzám bújjon olyan jól esne ha meg ölelne vagy valami meg ha az utcán is megyünk sétálva én meg fogom a derekát ő meg se fogja az enyémet ezt nem értem de ha nem szeretne akkor nem járna velem 9 hónapja hát már az anyáékat is ismerem ők is engem meg anyumék is ismerik őket meg b nőmet is.

kérlek titeket segítsetek nekem!!!! kérlek titeket!! előre is nagyon szépen köszönöm

2011. ápr. 7. 20:22
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez kész, egy kis szex már volt, de csók nem?! :-D
2011. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ezt nem értem hogy ha meg engette hogy le feküdjek vele akkor miért nem csókolhatom meg? na ezt mond meg!
2011. ápr. 7. 20:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Néha kell neki egy kis szex, de igazán nem kellesz neki.
2011. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Biztosan nem szeret. De miért is lehet veled, lássuk... Pénzeled? Nálad lakik?

De lehet, hogy csak te vagy a pihenőpálya, vagy veled akarta féltékennyé tenni a volt barátját.


Szánalmas, szerelmes päcs vagy.

2011. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
egy az hogy nem vagyok szánalmas és nem pénzelem mert így is alig tudok vele találkozni meg nem lakik nálam mert nincs házam! itt most be szóltok nekem vagy segítettek nekem?
2011. ápr. 7. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!