Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van egy srác aki 25 éves..Nem járunk ,De Nagyon jól megértjük egymást,jól érzem vele magam, vagyis mellette önmagam tudok lenni.A szüleim és a barátaim szerint sok ez a 8 év..Ti mit gondoltok?
2011. ápr. 6. 20:05
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én 15 vagyok és egy 29 éves férfiba szerettem bele... legalábbis azthiszem h szeretem.

Amúgy sokan úgy gondolkoznak, h a korkülönbség nem számíth ha 2 ember tényleg szereti egymást, főleg később nem.

(Bocs, h így zöldfűlűként közbekotyogok :)

2011. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a 14 év az sok, de a 8 év se kevés viszont még belefér.
2011. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sziia:)

én 17 éves vagyok,a barátom decemberben töltötte a 24et,már 9hónapja vagyunk együtt:)

szerintem nem sok ha mind a ketten normálisan kezelitek a helyzeteket,mint pl bulizás az ő vagy az én haverjaimmal.

sok sikert:)

2011. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ti mióta vagytok együtt?:) Egyébként semmibaj,örülök h hozzászóltál...és igazad van az a legfontosabb h két ember szeresse egymást.
2011. ápr. 6. 20:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Mint mi! A lány 17 volt, amikor 26 évesen megismertem. 8,5 év van köztünk. 13 éve együtt vagyunk és nagyon jó a kapcsolatunk. Én egy későn érő fickó vagyok, a párom meg sosem volt az a nyafi plázapitcha típus, úgyhogy pont összeillünk.

Ma már 39F 30N

2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is ugan ebben a helyzetbe vagyok.......de az ismerőseim szerint és szerintem is az évek nem számítanak:D:)
2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Fiatalon igen is számít.

Ha lány fiatal az egyenlő a Naivitással.

20 felet nem igazan lényeges a fenti indok miatt

2011. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Hát persze, apu és lánya szereti egymástXD Ilyen alapon még a 20 év különbség se sok, nem? Azért van egy határ hölgyeim még, ha szerelem is akkor is. Látom tényleg itt a tavaszXD
2011. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim között pont nyolc év van. És anyám nem sokkal volt idősebb, amikor megismerte apát. Szerintem tizenhét évesen már lehet olyan érett valaki, hogy elfogadja a dolgokat, amiket egy idősebb partner megkíván tőle. Nem sok ez az időszak, hidd el. :) Anyámék már 29 éve boldog házasságban élnek, szóval. Szerintem nincs miért aggódnod.
2011. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!