Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok szégyenlős előtte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szégyenlős előtte?

Figyelt kérdés
Nem merek levetkőzni a barátom előtt :S Se felső se melltartó..a nadrágról ne is beszéljünk..miért van ez? igazából engem nagyon zavar a hasam mert nem vagyok valami nagyon sovány alkat..
2011. ápr. 6. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, de lassan, néhány hónap alatt rájöttem, hogy semmi értelme előtte szégyellősnek lennem. Ha szeret, akkor meztelenül is szeret, ha meg csak ruhában tetszik neki, akkor a viszont látásra. Mint kiderült, a kis hurkáimmal együtt is imád, szerinte szexi vagyok így is, és ebben minden nap megerősít immáron 8 éve. :) Ne legyenek gátlásaid a barátod előtt, hidd el, tudja ő, hogy milyen az alakod, vagy legalább is sejti, mert azért a ruha sem takar mindent. Nyugodtan vetkőzz le előtte, tetszeni fogsz neki, hidd el.

25/L

2011. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok


utolsó válaszoló:akkor te 14 voltál amikor megismerkedtetek?

2011. ápr. 6. 19:31
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyis 17 .. bocsi
2011. ápr. 6. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok ezzel. 1 eve vagyunk egyutt.Mar eleg ideje elunk nemi eletet, es akkor nem okoz gondot a vetkozes, tehat ugy egyaltalan nem vagyok szegyenlos, mikor "arra" kerul a sor, viszont ha egyutt zuhanyzunk, vagy csak siman atoltozok, akkor zavar, ha nez. En sem vagyok az a vekony alkat, de tudom, hogy o pont igy szeret, ahogy vagyok.

Tanacsot azt nem tudok adni, viszont, ha ereztete Veled, hogy milyen szep vagy, stb, akkor talan le tudnad ezt kuzdeni.

Remelem, hogy lassacskan en is le fogom. :D

Sok sikert!

2011. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, 17 voltam. Ő pedig 19.
2011. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegyél fel magadról melltartó nélküli aktot, vagy félaktot. Hidd el hogy utána már simán le fogsz tudni vetkőzni előtte!


100% garancia :)

2011. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nah én nekem ilyen gondom nincs..még a fiúbarátom előtt se vok olyan hú de szégyenlős...mondjuk a cicifixet azért nem veszem le...pedig szeretné.


16/L

2011. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló...


Na mutass valamit, ha nem vagy szégyenlős, és ezzel te leszel a követendő példa ;)

2011. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!