Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Első párkapcsolatomban vagyok, kb.1 hónapja járunk és ismertem is meg egy lányt, de nem vagyok szerelemes, pedig több, mint egy hónapja járunk. Csókolózunk meg minden, de nem önt el annyira nagy boldogság. Ráadásul bevallotta, hogy megcsalt az ex barátjával (persze részegen, meg minden ami kell, persze ő is mondja h nem kifogás, de legalább egyből bevallotta), de én adtam egy 2. esélyt (bár magam sem tudom miért). Amikor vele vagyok jól érzem magam, de nem vágyakozok különösképpen, hogy vele legyek (és ez szerintem rossz, mert egy régi viszonzatlan szerelemnél hónapokig gondolni se tudtam másra, bár akkor naivabb is voltam). Szerintetek mit tegyek? F/18 a lány 16 éves
2011. ápr. 6. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ex amúgy osztálytársa és természetesen gyerekes, meg semmibe veszi őt(a lány szerint), és meg is bánta és soha többet... stb
2011. ápr. 6. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyd a pics@ba
2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De érzek kötődést is, és kedvel is. Ez olyan tipikus bizonytalanság :S Várok válaszokat továbbra is, nyilván nagyon tárgyilagosan irtam le a történetet, nem kell tipikus kurv@nak gondolni a csajt.
2011. ápr. 6. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Részegen persze ez annyira alap kifogás, hogy már fáj.

Ha mondjuk az első hétben csal meg amíg nem biztos, hogy veled működni fog akkor talán megérdemli az esélyt amúgy nem. Főleg, ha te is ilyen semmilyen kedvvel állsz hozzá a dologhoz. Az a lényeg, hogy csak azért vagy vele, hogy legyen valakid és ne egyedül legyél. Ha nem zavar titeket, hogy csak kihasználjátok egymást, közben telik a fiatalságotok és esetleg közben normális kapcsolatokat szalasztotok el akkor maradj vele. Ahogy magamat ismerem én is próbálnék kitartani, de tudom hogy nem ez lenne a bölcsebb megoldás. 24/f

2011. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval.

Szerintem is felesleges együtt lennetek azért, hogy legyen valaki. Ha mégis ti lennétek egymásnak rendelve, akkor úgyis összejöttök, esetleg valamikor később.:)

2011. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leányzó is gyerekes hozzád!
2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mond meg neki,hogy nem szereted mint régebben és nem önt ki örömmel amikor látod.sok sikert:)
2011. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!