Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás milyen hatással lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Válás milyen hatással lehet egy fiatal pár kapcsolatára?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok leendő barátnőm 15 éves,a lány szülei valószinűleg tavaly elváltak,de semmi többet nem tudok, azt se hogy külön vagy együtt élnek,a lány kinél lakik, stb.

a kérdésre és arra szeretnék választ kapni,hogy milyen következménye(kke)l járhat,van e jó és rossz oldala,mire kell számítani stb.


2011. ápr. 6. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csakis a lánytól függ, de ha ő labilis, akkor alapból gáz, ha meg nem akkor ez sem lesz baj.
2011. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú ha megtudnám hogy a 15 éves lányomnak 19 éves fiúja van, agyon verném a sárcot... hülye vagy ember? a szűk járatot kedveled?
2011. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A válas mindig hatással van egy gyerek életére. Általánosítani nem igazán lehet, de azért vannak statisztikai adatok. Kimutatták, hogy azon nök akik apa nélküli családban nönek fel válás miatt azon nök sokkal hamarabb kezdik a szexuális életet mint ahol egy apa kitölti a nö igényét a férfivédelmre sokáig. Talán ezért is van, hogy a sok válás miatt a szexuális életet korábban kezdi egy nö.
2011. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 2. nak üzenem, hogy még én is szűz vagyok,és nekem boldog kapcsolat kell,nem szexpartner...

egyébként csak 2 hónapja lettem 19 éves

2011. ápr. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!