Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt hogy lehet visszaszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt hogy lehet visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Túl sokat voltunk együtt és másra nem jutott ideje ezért szakított de barátok maradtunk. Hogy érhetném el, hogy újra vágyjon rám mint pasi?

20/F


2011. ápr. 5. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy szakításnak érzelmi okai szoktak lenni. Szerintem az ami miatt szakított, csak kifogás, ürügy volt. Egy elszállt szerelmet szinte lehetetlen visszahozni. Inkább törődj bele.
2011. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De már olvastam itt olyat, hogy pár hónap után újra összejöttek. Lehet, hogy kicsi az esély az újrakezdésre de én úgy érzem, hogy ő az igazi és már 20 évesen jó pár kapcsolat után szerintem tudom, hogy tényleg ő az. Nagyon jól megvoltunk 1 évig.
2011. ápr. 5. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:

ha még nem adtatok egymásnak esélyt akkor szerintem még lehet jövője a kapcsolatnak.Viszont ha már sokszor megpróbáltátok újra és újra de nem lett jobb akkor jobb ha beletörődsz ,hogy vége.

Próbáljátok megoldani,hogy kevesebbet legyetek együtt(De szerintem ha szeretsz valakit soha nem elég belőle és soha nem túl sok a másik).Sztem nem szeret a lány...

2011. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kellett elszállnia a szerelemnek.

Lehet hogy csak úgy érezte megfosztottad a szabadságától és ezért szakított. Én sem szeretem ha elveszik az amúgyis kevés szabadságom. Vannak emberek akiknek tényleg

Ha szoktatok még beszélni kérdezd meg tőle hogy mennyire befolyásolta a szabadságvágya?

mond el neki hogy nem akartad esetleg megfojtani ha ez volt az ok. Mutasd meg neki hogy nem elvenni akartad hanem megédesíteni :)

2011. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sehogy,aminek vége,annak vége...
2011. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Visszaszerezni sehogy. Ha viszont annyira bejössz neki külsőre, akkor magától visszamegy hozzád egy idő után.
2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Külsőre totál belém volt esve. Anyjától sokat hallottam.

Anyjával nagyon jóban vagyok, fiaként szeret. Anyja is azt szeretné, hogy a lányával járjak újra, mert nagyon kedvel.

2011. ápr. 5. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
crtl+z
2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sehogy
2011. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megsúgom de pszt. Sok pénzel ;) Ha sok pénzed van bármit megkapsz!
2011. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!