Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dugtátok már meg más menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtátok már meg más menyasszonyát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is tervezem.
2011. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik! És én illedelmes vagyok.
2011. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni "menyasszony" volt, de még egyszer nem tenném.
2011. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, h menyasszony volt?
2011. ápr. 5. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Másét nem, csak a tiedet
2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hjah és még terhes is volt. De csak utána tudtam meg mindkettőt.
2011. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem volt feleség, és együtt él valakivel, akitől gyereke is van, velem meg csak (félre)kamatyolni akart.. ennyi.

Egyszer megtörtént.

Így értettem hogy mondhatni menyasszony volt.

2011. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A pofámról leég a bőr.

Munkatársam úgy kúrogat egy menyasszonyt már vagy fél éve, h most májusban lesz az esküvő.

Akkor kb. két héttel ezelőtt voltunk diszkóban, pont lánybúcsú volt, erre a menyasszony leszopta haverom, vagyis ezért csak leszopta, mert h lesz a lagzi:S

Akkor én meg leszólítottam egy csajt a buszon, erre mondja, h bocsi de nem, mert menyasszony vagyok aztán otthagyott, de most meg odajött hozzám a váróban aztán még elkérte a számom meg elég egyértelmű volt, h milyen céljai vannak.

Persze iwiwen meg mi megy?

Mind a három csajnál ilyen meg olyan közös képek meg így meg úgy várom a lagzit meg a többi:S

2011. ápr. 5. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Házasság előtt még kamatyolni akar egy jót. Megértem. Lehet én is ráfanyarodnék egy dögös macára házasság előtt. Olyan emlékként.
2011. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Engem a hányinger környékezne magamtól.

Igaz, h megadtam neki a számom, de le fogom s*zarni a fejét az ilyen mocsoknak.

2011. ápr. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!