Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lehet? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lehet? Vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akivel nagyon jóba vagyok szinte már túl jóba. Tegnap megtudta hogy én az egyik csajt megvárom és ugy megyünk be suliba erre felkapta a vizet vagy én nemtudom.... azt mondja: jó akkor menyjél várd csak meg én be se megyek akkor suliba!

Én persze nemértettem hogy mi baja mert csak barátok vagyunk. Szerintetek? Féltékeny vagy mivan?:O


2011. ápr. 4. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
naná h féltékeny.
2011. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gerjed rád a vak is látja
2011. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legközelebb mikor megy be a suliba jól tömd meg hátulról !
2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!