Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a fiatalabbaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiatalabbaknak tetszem?

Figyelt kérdés
18 vagyok, lassan 19. Pénteken voltam egy buliban, ahol egy srác felkért táncolni. 15 éves volt. Másnap egy másik 15 rám írt facebookon és kérdezte van e barátom... Egy kicsit kezdek kiakadni, hogy csak a fiatalabbaknak tetszek, a velem egyidősöknek nem kellek... :S egy sráccal már majdnem összejött a dolog, de aztán eldobott. Ő 19 volt. Van egy másik, aki már elég régóta tetszik és ő is ott volt a buliban pénteken és eléggé érdekes arcot vágott, mikor meglátta, hogy egy fiúval táncolok... nem tudom, hogy jelent e valamit, de nagyon örülnék, ha igen... Miért csak a fiatalabbak bírnak kezdeményezni? :S
2011. ápr. 4. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, ha budapesti vagy. 24f
2011. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, bocsi. nem vagyok pesti. eléggé messze lakok Pesttől
2011. ápr. 4. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
és ez nem válasz a kérdésemre...
2011. ápr. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!