Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet egy barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet egy barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác elég régóta ismerjük egymást elmondhatom hogy ez tényleg egy fiú-lány igazi barátsága...de egy ideje én már többet is érzek iránta és már nem tudom megítélni hogy ez az érzés kölcsönös e. Furcsán viselkedik multkor kicsit be volt rúgva és akkor megmondta hogy szeret...persze erre másnap nem emlékezett de azóta is jókat beszélgetünk viccelődünk és komplikált ez a dolog mert most rossz anyagi helyzetbe vannak viszont már tudom hogy szeret csak azért nem mondja el mert cikinek érzi hogy ilyen állapotba került. Meg akarnám beszélni vele de sajna biztos azt gondolná hogy csak sajnálatból lenne az egész...szal teljesen összezavarodtam és nem tudom mit lépjek....tudtok segíteni??Am..róla csak annyit hogy ő egy nagyon rendes srác és minden meg van benne ami csak kellene egy lánynak és én vele szeretnék lenni KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
2011. ápr. 3. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ha esetleg nem tudtok válaszolni mert valami nem tiszta szóljatok leírom csak adjatok tanácsot..
2011. ápr. 3. 22:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,hogy téged nem érdekel,hogy mennyi pénze van és lehet h levágja h neked nem a pénze kell.

De am lehet h azért mondana nemet mert szarul érzi magát amiatt,h nem tud megvenni neked semmit még ha te nem is várod el tőle.

Attól még jól esik neki h elmentek sétálni és akkor egy fagyi egy nyaklánc vagy ami éppen megtetszik neked meg tudja venni.. Na de most nem ez a lényeg.

Meg kell értetned vele h szereted és nem a pénze miatt hanem mert mittomén helyes vagy szeretek úgy ahogy van. És

am meg jól gondold át h mit akarsz!!!!!!!!

"minden megvan benne ami csak kellene egy lánynak"

Elmondanád,hogy mi az ??? :O

Csak mert én 17 f vagyok és ilyen kis hülye szerelmes típus vagyok de ezt lányok kurv-ára lesz@rják :S

Szal érdekelne h te mit értesz ez alatt :S

2011. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezalatt csak annyit értek hogy ő az az ideál aki nagyon barátságos jószívű átérzi más baját hűséges még akkor is magát hibáztatná ha nem ő lenne a hibás, végtelen szeretete van tud viccelődni ha valami baj van megvígasztal olyan mintha csak egy tükörbe néznél bele de ő is olyan mint én lehet hogy ezt mutatja hogy vidám de belülről örlődik szomorú szal olyan mintha magamat látnám és ezért szeretem annyira...jah meg annyi csak hogy ő és én ugyanakkor születtünk csak 7 óra hossza különbség van köztünk lehet ezért szorosabb még a kapcsolatunk...olyan mint valami varázslat....nem lehet szavakkal elmondani...:D
2011. ápr. 3. 23:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy jól gondoljam át mit akarok!?!?!
2011. ápr. 3. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan emiatt mondják, hogy nincs barátság fiú és lány között. :) Lehet belőle szerelem, de azért a helyedben vigyáznék.
2011. ápr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mondtam h gonbdold át mit akarsz mert lehet h ma még akarod..összejöttök és rá 4 napra rájössz h mégse kell..
2011. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!