Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed az on-line...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az on-line párkapcsolatszerzésről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 15:18
 1/10 anonim válasza:
Volt hozzá szerencsém (love.hu-n). 1 évig voltunk együtt, de sok barátot is megismertem ott. Hát szerintem teljesen járható út, nem azért mert élőben nem mertem volna leszólítani valakit, vagy valahol, csak egyszerűen a rohanó világban nincs időd mindenre és így egyszerűbb az egész. Ez az előnye. Viszont akármilyen képet felrakhat magáról bárki, tehát nem biztos, hogy mindig ő van a képen és ez csak a személyes talin derül ki ugye.
2011. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én nem egy pasim a GyK-n keresztül ismertem meg..és még annál több barátot akivel napiszinten tartjuk a kapcsolatot. jó dolog ez akiárki akármit is mond
2011. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Friss tapasztalat alapján mondhatom neked, hogy elég nehéz dolognak tartom. Feszült érzés MSN-ezés után rögtön randira menni minden személyes kontaktus (közös baráti kör, hosszabb ismeretség) nélkül, úgy hogy tudod, hogy mindketten párt kerestek.


Szereztem már így barátnőt, de nem lettek elsöprő szerelmek mindig hiányzott az az igazi ismerkedős udvarlós időszak. Jobb az, ha valakivel személyesen ismerkedsz és kialakul a randizás, minthogy pár beszélgetés elmenj randizni vele aztán parázz rajta, hogy történik-e valami, komolyra fordul-e.


Ha valakinek van ideje megszokni téged, a külsődet, akkor egy randin már nem fogja annyira méregetni, online beszélgetés utáni randin viszont mindig parázol, hogy mennyire hasonlít a képekre.


25F

2011. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, bár nekem sosem jött össze az interneten egy kapcsolat sem. Csak személyesen találkoztam lányokkal, de úgy, hogy soha semmit nem tudtam róluk általában, mert szórakozóhelyen, vagy koncerteken ismerkedtem. Nem kell ahhoz közös barát, hogy valaki összejöjjön egy lánnyal.

Ugyanígy összejöhet a neten is. Bár már nincs szükségem rá, azért kíváncsi vagyok, hogyan kell jól csinálni ezt a módját a párkeresésnek. :)

2011. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kipróbálni. Persze, ott is van elég sok kamu profilkép stb.... de nagy veszteni való nincs, főleg ha ingyenes az oldal.

Páromat az egyik társkeresős oldalon ismertem meg és nemsokára 2 évesek leszünk. Tervezzük az eljegyzést és az utána következő dolgokat.


21/L

2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gyk-n szereztem egy jó csajt... Érdemes. :D
2011. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagy h.ülyeség, teli van perverzekkel, és ott kb az emberek fele nem az, akinek hirdeti magát, vagy másról tesz fel képet, illetve interneten mindenki jobb fej, mint élőben.
2011. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak csak annyit mondanék, hogy NEM minden pasi/lány ugyan olyan. Attól, hogy voltak rossz "fogásaid" az nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen!

Személyesen is mutathatja valaki másnak mint amilyen, és majd csak később derül ki a valódi énje!

2011. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó dolognak tartom. Már a második barátomat ismerem meg neten keresztül, és nem vagyok sem bányarém, sem lúzer, egyszerűen nem nagyon szeretek bulizni, nincs túl sok barátom, és így beszűkül az ismerkedési kör. Emellett nem egy jó havert is szereztem a neten.
2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én annyiból szeretem hogy ha megunod a lányt vagy találsz egy jobbat nagyobb szilikonnal nem kell neki magyarázkodni meg kinos szakitásokon átesni ,elég csupán letiltani vagy letörölni a profilt és csinálni egy újat .persze egyidőbe kell a mobilon a facen skipeon meg mindenhol hogy véletlenül se tudjon tovább zaklatni.amugy meg elég lutri a csajozás igy mert ha a képen átlagos az valóságban már gyanus h vmi torz csunyaság .ritkán van hogy fordítva ,a valóságosnál gyengébb képet rak ki vki ....Vigyázni kell meg ha lehet webcam stb mielőtt bármit is kezdesz vele !
2014. nov. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!