Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány akit nagyon szeretek, de semmi esélyem nála ) :

Figyelt kérdés
Jól ismerem, és nap mint nap látom, jóba vagyunk, de csak mint barátok, és tudom hogy szinte semmi esélyem nála, mert neki más típusú emberek jönnek be, én viszont nagyon szeretem, mit tehetnék :\ ? ):
2011. ápr. 3. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezted meg tőle, nem tudhatod biztosan.

Tehát vagy megkérdezed tőle-bevallod neki az érzéseidet.

Vagy hiszel annak amit gondolsz és elfelejted őt.

Üdv a dualitásban.

:)

2011. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszélj vele nyíltan....de ne jelezgess...mondd meg kerek-perec. ha magamból indulok ki akk nem jön rá célozgatásokból. mondd meg h szereted. Sok sikert! ;)
2011. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üljetek le beszélgetni, és kérdezd meg a véleményét, hogy ő el tudná-e képzelni, hogy nem olyan pasival jöjjön össze, aki az ideálja. Ha igennel válaszol, akkor rátérhetsz finoman a dologra, valld be neki, hogy tetszik neked, és döntsétek el, hogy a barátság a fontosabb, vagy esetleg kialakulhat valaki kettőtök között. Az őszinteség mindig fontos! Ne hagyd elveszni a lehetőséget, lehet hogy pár év múlva úgy ébredsz majd, hogy ezt meg kellett volna tennem és akkor talán boldogok lettünk volna! Kevés lehetőség van az életben, azt ki kell használni szerintem =)
2011. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!