Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan fiúval, aki? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Járnátok egy olyan fiúval, aki felvett egy bunkó stílust, csak azért, mert már nem egyszer megbántották, és elkezdett az emberekkel bunkózni,csakhogy senki ne akarjon közelebb kerülni hozzá, nehogy megint megbántsák?

Egyébként, akiket nagy nehezen mégis közel engedett magához, azokkal az emberekkel nagyon kedves, jó fej,közvetlen.

Kort is írjatok lécci, és ha lehet, akkor indokoljatok is.

(Ja és nem én vagyok ez a fiú)


2011. ápr. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Járnék ilyen lánnyal, igen.
2011. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TWIO ***** válasza:
Járnák egy ilyen sráccal :). Semmi baj ezzel.
2011. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A végén még engem is manipulálna, nehogy elhagyjam.
2011. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen csajjal igen. Attól függ amúgy, hogy a bunkóság mit takar. Ha a bunkóság az, hogy emberek szemébe mondja az igazat róluk, akkor alap...
2011. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy járnék ilyennel. Az csak rá tartozik, hogy hogyan viselkedik másokkal és miért. meg ha szeretném akkor is elfogadnám ezt az oldalát is. L/13
2011. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nehezen enged közel magához embereket.Akkor nem hiszem hogy lenne bátorságom megpuhítani ha velem is bunkózik.
2011. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!