Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs meg 2 hete h együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg 2 hete h együtt vagyunk, de holnap már bemutatom a szüleimnek. Szerintetek korai?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is korai...
2011. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után mutattam be a barátom anyukámnak. Ő 4 hét után a szüleinek. Figyelj, ahogy érzitek, úgysem ezen fog múlni a kapcsolatotok. Mi is együtt vagyunk pedig már régen történt ez. :)
2011. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... Figyelj oda, mert sztem kicsit korai, el ne szúrd! :)
2011. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapot vártam vele,és eddig is csak még akkor látták,de nem amiatt,hogy nem akarom,hogy itt legyen,csak ilyenek a körülmények:)

Ha úgy érzitek,hogy a kapcsolatotok komoly,akkor mutasd be:)

De,ha viszont te akartad,és ő annyira nem,akkor semmiképp sem!

2011. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En anyira szerencsetlen voltam, hogy az osszes edigi baratnom szuleit mar a legelso nap megismertem. ehez kepest nem korai
2011. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 2 hét után mutattam be a páromat. Anyukám addig nem engedett el vele éjszakára, amíg nem látta...úgyhogy a srác már 1 hét után szekált, hogy mikor mutatom már be anyámnak, hogy mehessek vele bulizni, meg nála alhassak. 2 hét után bemutattam, anyám már akkor megmondta, hogy ebből esküvő lesz. Azóta 5 év telt el, 2 éve együtt élünk, és hétfőn kezdjük összeírni a vendéglistát az esküvőre. 22/N
2011. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)azt hiszem ugy döntöttem hogy meg szeretném várni azt a 3hetet legaláább.. és nem én erőltetem hanem ő hozta elő.. :)

az utolsó válaszolónak pedig nagyon sok boldogságot kívánok!:)

2011. ápr. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!