Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a lány? 23F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól kijövünk,de csak hétvégén tudunk találkozni,akkor viszont végig együtt vagyunk.Hétközben marad az msn.Próbáljuk megoldani,h egymás közelébe tudjunk költözni,mindketten dolgozunk.Tegnap msn-en mondtam neki,hogy ne istenítse nekem az exét annyira,mert ilyeneket írt,hogy nagyon jó pasi,nagyon aranyos,nála jobbat nem tudna elképzelni,még együtt lennének mindig ha nem olyan szemét az annya,és hülye volt,hogy nem békült ki vele anno.Erre ő visszatámad mert egy barátom barátnőjére azt mondtam,hogy kedves.Azt mondja milyen egy bunkó vagyok,h így sztároltam neki,holott csak annyit mondtam 1x,hogy kedves lány.Ő is mondta nekem egy fiú ismerősére,hogy kedves,nem zavart.Azt mondja már nem is érdeklem,mert ekkora bunkó vagyok,még ő van megsértődve.Egyszerűen nekem nem lehet igazam.Ő 23 éves.Most én látom rosszul,vagy tényleg baj van a fejében?
2011. ápr. 1. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes egy figura.

Tényleg közelebb akarsz költözni?

MEg nem értem, hogy ha hétvégén meg normális?

Ha igen, akkor hanyagold az ilyen beszólásokat, meg hagyd rá...

2011. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy te leírtad nyilván neked van igazad, de ő biztos nem így mesélné el a történetet:)
2011. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig az exét szereti(gondolom ezt levágtad..).Azon kívül meg úgy hülye ahogy van.Én már rég ott hagytam volna,de Te tudod.
2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányok alapvető gonosz CSAJOS stratégiája: Ha valamivel zavarba hozod, felháborodik, megsértődik, és kiakad rád, amíg TE KÉRSZ BOCSÁNATOT!

Tisztelet a kivételnek, ha van.

2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam facebokon,

villamos és nö után nem szaladunk.


Hát hónfitársam, eljött az idö hogy gondold át ezt a mondatott, mit is jelent neked.

2011. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ!
2011. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hmm.. érdekes.. ha tetszik a lány, akkor mondd meg neki h rosszulesik, h allandoan az exéről beszél.. de ha nem jartok, akkor ez miért zavar? lehet, h ő csak barátnak akar..
2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ha vele maradsz papucs leszel... én így látom
2011. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eleinte komolyabban gondoltam a lánnyal,de már kevés esélyt látok rá,hogy lesz valami komolyabb.Egyszerűen nekem sosincs igazam.Fb-n számolja az ismerőseim,ha van egy új,akkor egyből kérdezi,hogy ki az.Nem is lesz szerintem semmi ebből,mert külsőre kifogástalan a lány,de fejben gondok vannak.
2011. ápr. 1. 19:33
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő komolyan gondolja velem,én is úgy gondoltam sokáig.Pl azt is kijelentette,hogy én költözzek,ő nem mozdul,pedig ő könnyebben megoldaná.Nekem jó melóm van,ő pedig nem szereti a munkáját,csak nem szereti Pestet,azt mondja.
2011. ápr. 1. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!