Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet visszaszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juhász Bettina kérdése:

Hogy lehet visszaszerezni egy pasit?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy hónapos kapcsolatom, aztán szakítottunk. Rá két hétre újra kibékültünk megint együtt voltunk 3 hétig, és ujra szakítottunk. Aztán most már megint 2 hete nem vagyunk együtt, de szombaton lefeküdtünk... Én nagyon megszerettem, meghát ő volt nekem az első.... :) És nemtudom, hogy micsinájjak :// Segíccsetek!!!
2011. ápr. 1. 10:21
 1/5 nielindi ***** válasza:
grat!
2011. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe. és valahogy állítsd be hogy ne látszódjon a neved a kérdésnél, ha például anyuci felügrana erre az oldalra ne azt kelljen látnia hogy szombaton lefeküdtél a volt pasiddal
2011. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Eszedbe ne jusson visszaszerezni!Főleg úgy,hogy Ő volt az első barátod!Tapasztalatlanságodban persze,hogy könnyebb mindig visszatáncolni az exhez,de ez csak rosszabb lesz...nem ismerjük a szakítás okát,de a felmelegített étel soha nem lesz olyan finom,mint a friss...ezt gondolom Te is belátod...:S


Hidd el,vannak még Hozzád való fiúk rajta kívül is...olyan nagy ez a világ.:)


Mindig lehet másik...hiszen az élet megy tovább.:)

2011. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.Keress másik pasit,és hidd el nekem hogy egyből elfelejted.
2011. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Butuska vagy...a fiú csak kihasznált jól és még mindig tudja hogy futsz utána.Azt hitted ha lefekszel vele majd magadhoz láncolod?Nem így kell ám megtartani egy pasit.Buta vagy.
2011. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!