Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam, folyton besértődtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, folyton besértődtem ezért szakított. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm 1 év után szakított, mert csomószor volt, hogy besértődtem dolgokon és akkor hozzám sem lehetett szólni.

20 éves vagyok és mégis úgy viselkedtem sokszor mint egy buta fiúcska. Megunta ezt és inkább szakított. Mondtam, hogy adjon egy esélyt, hogy bizonyítsak,hogy megváltozok de nem akar adni.

Biztos hogy szeretett, mert szinte 2 naponta küldött SMS-t, hogy mennyire hiányzok neki meg hogy mennyire szeret. Ilyen hirtelen csak nem múltak el az érzései.


2011. ápr. 1. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed olvasva azt hittem lány írta.

Gondolkozz el ezen.

2011. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mostmár nem lehet mit tenni. Valószínű, hogy nem múltak el ilyen hirtelen az érzései, egyszerűen elege lett, hogy megalázod, és túl akar lépni rajtad. Mostmár hagyd békén. 2 naponta volt lehetőséged, hogy észhez térj. Egybéként még az is lehet, hogy meggyűlölt. 22/N
2011. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
annyit tehetsz hogy tanulsz a hibádból, és máskor nem leszel olyan mint 1 hisztis r*banc...
2011. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!