Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míért lett ilyen velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy párkapcsolatban élek 19/L és 20/F. Több mint két éve együtt vagyunk, osztálytársak is egyben. A kapcsolat elején mikor összejöttünk nagyon kedves volt velem mindig kaptam töle valami kis ajándékot. Én az elején nem igazán szerettem,vagyis jó volt vele de nem volt szerelem,de ö nagyon szerelmes volt belém. Késöbb nálam is kialakult ez a szerelem. Az első egy évben minden jó volt minden. Együtt mentünk mindenhová. Én a legelején még eljártam bulizni barátnőimel meg ö is a haverjaival. De később már nem volt az hogy külön megyünk bulizni. Ugyhogy igy együtt jártunk mindenhova na persze ezt nem ugy kell érteni hogyha el is mentunk együtt valahová akkor egymás seggébe voltunk,nem hanem én is elvoltam a barátnöimel ö is a barátaival, persze mindig oda jött puszit adni ilyesmi. Most a második évbe rengeteget veszekedtünk,néha még pofont is kaptam. Mindig csunyán öszevesztünk és megmondtam neki hogy nem szertnék több pofont. És ott hagytam 2-3napig nem hivtam nem is vettem fel a telefont. Iskolába is probáltam kerülni nem szoltam hozzá. Aztán oda jött az egyik nap hozzám iskolába és mondta h megfog változni, és h szeret.Azt hittem ez nem fog neki menni mert mindig megígérte h mmegváltozik. De adtam neki egy utolsó esélyt és télleg megváltozott. Nagyon kedves velem ha veszekedünk akkor is nyugodt. Higadten mondja hogy ne veszekedjünk hanem üljük le és beszéljük meg. Ami persze nagyon jó. De túl kedves. régen azt mondta h neki időre van szükség és hogy nem szerelmel szeret. Most lehet újra belém szeretett? Azért ilyen kedves velem? Vagy mi ez a hirtelen változás nála?
2011. márc. 30. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán megijedt, hogy elhagyod.
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emberek nem változnak meg, főleg nem ilyen gyorsan. Lehet most csak kissé visszavesz az arcából és nem fog pofozgatni, de ugyanúgy megtenné, meg aztán ha egyszer, pláne ha többször megtette akkor nagy arra az esély hogy újra megfogja. Valszeg csak azért ilyen kedves mert fél hogy elveszít, de ha ugyanúgy visszafogadod kezdődni fog minden elölről, szóval jól gondold meg :)
2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!