Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik, de nem merem neki elmondani, mert eléggé visszahúzódó vagy ok az ilyenekkel kapcsolatban. Én olyan érzéseket érzek iránta, amit még egy lány iránt sose, csak az a baj, hogy nem tudom, ő viszonozza-e. Azt se tudom, van-e barátja, vagy nincs. Azt se tudom, mit szeret, stb, mert még nagyon beszélni se beszéltem vele. Mellesleg ez lenne első kapcsolatom, mert én igazából az ''igazira'' várok.
2011. márc. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 de nyáron töltöm a 16-ot
2011. márc. 30. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezni vele, meg rámosolyogni. Egy idő után a suli után kérdezd meg, hogy hazasikérheted e?
2011. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd valahogy megpróbálom megoldani :) Csak az a probléma, hogy egy osztályban sokan vagyunk, és ráadásul 2 csoportra van osztva az osztály, és ő pont a másikban van :/
2011. márc. 30. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
hát osztálytárssal nem kezdennék ki, mert ha a végén szakitattok, akkor nem biztos h jó lesz, de ha nagyon kell neked, akkor hivd el valahova, vagy vedd fel vele a kapcsolatot!
2011. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először én is így voltam, de valami megfogott benne :D
2011. márc. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!