Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak melyik a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak melyik a fontosabb hosszú távon: hogy a nő jól teljesítsen az ágyban, vagy hogy jól teljesítsen a konyhában?

Figyelt kérdés
Az előbbi alatt a szexet értem, az utóbbi alatt a főzőtudományt. A félreértések elkerülése végett... :)
2011. márc. 29. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg a második, mert ha mindennap ételt kéne hozatnom az drágább mintha k.rvához járnék


ez van, lepontozhattok, de sztem egy nő igenis tudjon főzni, az nem nő amelyik nem tud, csak valami silány utánzat


azt most olthattok

2011. márc. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A nőknek is fontos,hogy a férfi jól teljesítsen az ágyban,és hogy tudjon főzni,vagy legalábbis ne legyen egy életképtelen egyed,aki pl.még egy mosógépet sem tud elindítani egyedül.Amúgy egy működőképes párkapcsolathoz kicsit több kell mint a szex és a kaja....
2011. márc. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

02:01


Fú az kemény, komolyan kaját hozatnál ha nem főzne rád a barátnőd? Nem tudsz elkészíteni egy egyszerű kaját? Ennyire nem tudod ellátni magad? Ennyire életképtelen vagy? Nem vagy te férfi, csak egy nagy gyerek...

2011. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én jól főzök, úgyhogy a válasz egyértelmű :D
2011. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy evő, szóval egyértelmű :D
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!