Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
új barátom lett és hát, ugye vége lett a hosszú kapcoslaotmnak és több mint 1 évig éltem nemi életet.és megveszek már, ráadásul az új barátom folyotn csókolgatja a csakam, ami a gyenge pontom, meg úgy símogat, vhogy, pedig vele nem akarom/akartam elsietni,mint az előző barátommal.mert ez a pasi többet ér nekem, még nagyon pettinget sem akartam, erre ma annyira csóklgatta a nyakamat, h megtörtént, és én elbizonytalnodtam:S akaorm vele, de nem akarom elsietni, szombaton megyek hozzá, és sanszos h ugyna ez lesz és akkor tovább is fogunk menni, de azt mondta h ha nem akaorm nem csináljuk,de a nyakamat attólmég csókolgatni fogja, és ez a baj h ha akarom ha nem,akkor is forr a vérem és nem bírom...sztetek mit tegyek?
2011. márc. 29. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is: nyugi.


Másodszor: ösztönlény vagy? Úgy értem, kizárólag az ösztöneid parancsolnak? Ha igen, akkor egy szinten vagy egy állattal. Ha nem, akkor gondolkodó ember vagy, tehát tudsz magadnak megálljt parancsolni.

2011. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudok magamnak parancoslni, de sztem te is tudod milyne az ha vki több mint 1 évig nemi élete él, aztán 2-3 hétig semmi, megvezsik,erre jön egy pasi(ha pasi vagy akk fordítva)aki csókolgatja a nyakad meg mi egymás...:S
2011. márc. 29. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor feküdj le vele nyugodtan, csak akkor ne lepődj meg majd, ha egy héttel később már fel sem ismer az utcán.
2011. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Inkább a helyesírást gyakorolnád.:S

2. 1 éves kapcsolat után 2 hét elteltével már új pasid van? Gratulálok.

2011. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
több mint 1 évesm am és igen új pasim van...nem kérek bíráskodást,am meg kértem egy tanácsot miért kell lebaszni az embert? lesz*rom a heyesírást per pill oké?
2011. márc. 29. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el, ha nem vagy biztos a partneredben, mert még pórul jársz. Nyugodtan mondd meg neki, hogy ne csókolgassa a nyakad, mert nagyon felizgat, de még nem szeretnél ágyba bújni vele.
2011. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!