Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy fel akartátok adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy fel akartátok adni?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis szüneteltetni a párkeresést. Az utóbbi időben sokat csalódtam és egyszerűen nem látok kiutat. Azt érzem, hogy engem egyszerűen nem lehet szeretni.


Éreztetek már ilyesmit?


2011. márc. 29. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen és mire lehatároztam, h. csak magammal fogok foglalkozni,egyből összeismerkedtem a jelenlegi párommal :-)
2011. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, volt.. most is az van.. :(
2011. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sohasem nyugodtam bele a társtalanságba. Még "pofonok" árán is kerestem.
2011. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a felfogással van a baj! Én pár hónapja vagyok egyedül, egy komoly kapcsolat után, én jártam rosszabbul, mert én szerettem jobban. De én nem kezdtem el "párt keresni". Élni kell egyszerűen. Ember között mozogni... ilyesmi! Ha lány vagy majd becserkésznek, ha fiú akkor meg te cserkészel ennyi szerintem :)
2011. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

13:09 - Én is így vagyok, és lehet rosszul tettem fel a kérdést, nálam sincs ilyen, na most görcsösen párt keresek, vagy valami. Egyszerűen, csak amint sikerül újra összeszednem magam és úgy ahogy túltenni magam a dolgokon, jön egy újabb lány, aki elhiteti hogy érte érte érdemes... vagy csak én vagyok javíthatatlan romantikus, de ugyanaz a vége. Én alapvetően próbálok mindent megadni egy lánynak, figyelmes vagyok, stb. Általában ez hiba ahogy látom. -de próbáltam az ellenkezőjét is; akkor az volt a hiba. Bármit csinálok, az rossz. És igen úgy tűnik, hogy valami baj velem lehet, mert úgy érzem hogy egy kapcsolaton belül bárhogy viselkedek is, a legapróbb dolgoktól kezdve, az pont ellenszenvet vált ki.


És ezért gondoltam arra, hogy ha jönne is most valaki, nem kezdenék bele.

2011. márc. 29. 13:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnek pedig gratulálok! :)
2011. márc. 29. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
ha a lány nem szeret másfélszer annyira mint te őt, akkor már baj van. Te valószínűleg túl romantikus típus vagy. Ha egy lány csak egy éjszakát akar akkor meg kell neki adni, de ha látja h te nem csak egy éjszakát akarsz, akkor eleve baj van!
2011. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy téged nem lehet szeretni(gondolom, csak magamból indulok ki), hanem hogy rosz nőket fogtál ki. Amúgy most én is feladtam és totál elegem van, az utolsó nem csak a csajozástól vette el a kedvem, de az emberektől is. Annál nem kell rosszabb, mint amikor olyas valakiben csalódsz, akit mindennél jobban szeretsz és megbizol benne. Akkor, hogy bizz meg egy átlag emberbe!? Nálam ez a helyzet. 22F
2011. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv! Én is lassacskán itt tartok. Nem vagyunk mi kevésbé szerethetőek, egyszerűen csak nem jött össze, nem voltunk jókor, jó helyen, nem nyomultunk eléggé, megesik az ilyesmi. A lényeg, hogy kell egy kis pihenő mindenkinek. A manapság eléggé idegörlő a csajvadászat. Minden himnek jár a pihenés.
2011. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!