Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akit nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit nemrég ismertem meg, nagyon jófej, kedves, viszont van egy gond?

Figyelt kérdés

kb 10 centivel lehet kisebb tőlem, és nekem a magas srácok jönnek be. Volt olyan barátom akivel egymagasak voltunk, de már az is zavart, hiszen egy pár centis sarkú cipőben már magasabb voltam.

Így nem érdemes vele összejönni igaz? Végig zavarni fog...

ja és ne írjátok, h majd ő hord magassarkút :)


2011. márc. 29. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira tetszik a srác akkor próbáld meg.

Végülis ez legyen a legkisebb gond, hogy milyen magas, ha azon kívül minden oké vele, akkor ezzel nem kell foglalkozni.

Senki sem tehet arról hogy mekkorára nőtt.


L/23

2011. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha téged zavarni fog akkor ne szédítsd szegényt.

Nekem is volt 10 centivel alacsonyabb pasim engem nem zavart együtt is voltunk 1,5évig. De ha téged már az elejétől kezdve zavar bele se kezdj ebbe a kapcsolatba, mert csak szenvedni fogtok.

2011. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Végig zavarni fog. Gondolj bele, hogy te mennyire fogod majd nőiesnek érzni magad mellette!
2011. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:(

hol vannak a magas fiúk?:O

2011. márc. 29. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
De valami mégis megfogott benne nem igaz?
2011. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még egy felszínes idióta. Ha annyira kedvelnéd, meg fontos lenne neked, akkor nem érdekelne a magassága. Ja persze, vajon mit fognak szólni így a barátnők? EZ számít igaz.

Amúgy meg a magas srácoknak nem kellenek alacsony csajok, mert nem szeretnek hajlongani.

2011. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!