Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Szex közben állandóan a volt barátnőmre gondolok, még mindig vonzódom hozzá szexuálisan. Az is jelentősen közrejátszhat, hogy ő volt az első, akivel lefeküdtem. Előfordul, hogy emiatt hamar lelankad a cerka és a szexet sem tudom úgy élvezni, állandóan arra gonolok, hogy őt éppen más dugogatja. Mi a francot csináljak? Nem akarom, hogy pszichológusig fajuljankak a dolgok, de egyre rosszabb. Megoldás? Esetleg volt már vki hasonló cipőben?
2011. márc. 29. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
gej szex
2011. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszi! :(
2011. márc. 29. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első mindig megmarad. Hogy milyen fokban és mennyire zavaróan, az a jelenlegi partnertől, illetve ahhoz való viszonyunktól függ.

Én a harmadik, a mostani fiúmmal jutottam el odáig, hogy nem gondolok másra.

2011. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk hogy hasonló cipőben vagyok nem tudom mi a megoldás.

Régi páromra tudok folyton gondolni hiába vége már 7 hónapja és hiába van más valahogy mindig a régire gondolok emiatt nem is igazán van kedvem az ujj kapcsolatra csak erőltetem hisz ez lenne a normális.

2011. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit csináljak, 4 hónapja szakítottunk már mi is, ha nem változik orvoshoz foguk fordulni, pedig baromira nem szeretném, de nem tom mi tévő legyek :(
2011. márc. 29. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell orvos,nem is tudom,ilyenkor mit mondana,hiszen ez nem hiszem,hogy neurotikus tünet,max kellemetlen.A minőségi sex számomra olyan,amikor nálam beáll a csőlátás,csak ő létezik,minden más megszűnik létezni.Sex közben,ha nem tudod kikapcsolni a külvilágot,nem a párodra koncentrálsz,akkor nem tudod élvezni a sexet.Ez nem betegség,ez tény.Jó,hogy lelankad a cerka,mással is előfordul.Belőlem pl a túlzott mennyiségű stressz vált ki ilyet.Szexuálisan lehet vonzódni rengeteg nőhöz,lehet az a gond,hogy nem csak szexuálisan vonzódsz még hozzá...
2011. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!