Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (FONTOS! )

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nekem nagyon tetszik.eddig 4 hónapig szemkontaktust tartottunk, és mosolygott, de mostmár mellémáll, és amikor ránézek mosolyog. minden nap találkozunk, az edzésen. utoljára amikor taliztunk, bementem az öltözőbe, és 5 mp múlva utánam jött.. csak mi ketten voltunk az öltözőbe. a fiú mosolyogva jött felém, mellém állt, és öltözni kezdett. én is öltöztem, és oda-oda pillantott rám... mind a ketten halgattunk, és néztük egymást. szerintetek ez jelent valamit? Tegnap is taliztunk, most is mellém ált, és amikor a lábamat töröltem, figyelte a szemével, és amikor végeztem, a szemembe nézett és elmosolyodott. beszélgettem a barátjával, mert ismerem, és nagyon nézett, hogy mit dumálok. a testemet is mindig bámulja. szerintetek hozzászóljak valamit? ha igen, akkor mit? köszönöm előre is 14L.. :)
2011. márc. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon hatásos lenne, ha bemutatkoznál. Biztos megdöbbenne. Ő annál félénkebbnek tűnik leírásod alapján, mintsem ő kezdeményezzen.

Nyugodtan szólj hozzá, mert tetszel neki. Aki a testedet bámulja ennyi idősen, annak tetszel.

2011. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

majd megpróbálok neki bemutatkozni.. :DD

légyszi irjatok!!

2011. márc. 29. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:

4hónapig szemkontaktus,pislogás nélkül rekordgyanús.:)

Bejössz neki,neked is ő,mi kell még?Az,hogy lépjen..,de nincs elég vér a pucájában.Legyél kreatív,tedd meg te az első lépést,ha már ő nem meri.

2011. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Háááát... azért fura hogy ennyi idősen elkezdesz öltözni egy fiú előtt, aki tetszik neked...

de szerintem is hívd randira vagy küldj érhetőbb jeleket (ezalatt nem azt értem hogyha lehközelebb melédáll smárold le csk pl szólítsd meg)

2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát muszáj vetkőznöm előtte :D mert edzésen egy öltözőbe vagyunk. köszi a válaszokat.
2011. márc. 29. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Naa,volt valami?
2011. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szóval az van, hogy a tesóm már nagyon jóban van vele, és elhívta őt vendégségbe. majd jön jövőhéten. mit csináljak?? :D
2011. ápr. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!