Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 1 évig nem láthatom. Tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 évig nem láthatom. Tudom hogy szeret de várna rám 1 évig? 2 hónapja vagyunk együtt de eleget bizonyított szal tudom hogy szeret de melyik fiú várna 1 nőre 1 évet úgy hogy közben nincs más csaja és nem hall a nőről 1 évig? 19 / l

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt így elég nehéz megmondani

miért kell egy évet várnia?

Amúgy ha tényleg szeret, akkor bármennyit képes várni. Mondjuk az kicsit tényleg durva, hogy nem is hall felőled. Legalább telefon, vagy levél?

2011. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ilyet NE csinálj h lelépsz az életéből... 1évre az nagyon nagy fájdalom és kinzás légy konkrét h te mit SZERETNÉL:)
2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen fiuk de a kapcsolatot fenn lehet tartani elvégre itt az internet vagy mi fene.

De ezt beszéljétek meg.

2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
somogy megyében van intézetben, eddig oda jártam suliba, de dolgozni megyek és én másik megyében lakom. elég nehéz lenne megoldani a találkát és szerintem ha csak irogatok neki levelet félek hogy kiszeret belőlem és talál jobbat addig és nekem is nagyon nehz rengeteget sírtam kib.aszott szar állapotban vagyok
2011. márc. 28. 22:23
 5/11 A kérdező kommentje:
netezni nem tud és jövőre azért tudnánk talizni mert betölzi a 18at és eljön az intézetből
2011. márc. 28. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:

De ha még nem is irogatsz neki, akkor aztán végképp kiszeret belőled.

Ha más megoldás tényleg nincs, akkor muszáj lenne tartanotok a kapcsolatot, és néha találkoznotok. A szerelem, és az élet sem egyszerű, de a másikért, és a kapcsolatokért gyakran áldozatot kell hoznunk.

2011. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ő intézetben lesz, akkor csak TE tudod őt látogatni. Ha dolgozol, akkor jár szabadság, amit kivehetsz mindig 1-1 napot havonta, 3 hetente és el tudsz menni hozzá hogy lásd őt. Közben persze írogass leveleket. Csak így tudod fenntartani a szerelmet. Ne hanyagold el őt, ha azt akarod hogy 1 év múlva a karodba zárhasd végleg!
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: A szerelem,főleg ha friss, ha nem éltetik, nem marad egy évig életben.
2011. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg kap zsebpénzt az intézetbe , Én is kaptam havi 5000et, és nemrég jöttem ki.

a suliban ahova jár ott ha van net tud írni meg fel is hívhat elvileg az intézetekbe van telo, de attól függ h intézet vagy lakásotthon, javaslom barátkozzon meg a nevelőkkel hátha segítenek neki, h tartasa veled a kapcsolatot én íg csináltam.

Remélem segítettem

2011. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előzö vok.

Ja és elvileg Ő is kap kimenőt hétvégén meg ilyesmi.

Én Páromtól fél évig voltam külön, de minden nap beszéltünk.

Tarts KI A Végsőkig ha Szereted, meg persze Ő is :)

Sok Sikert ha nagyon akarjátok megtudjátok oldani :)

2011. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!