Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzek iránta? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta? Miért mindig én? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy srác. Kb 6 éves korom óta ismerem. Akkor is számomra más volt mint egy átlagos srác, nemtudom miért. Kb 10 éves korom óta nem láttam csak kb 5 hónapja keztünk el először levelezni utánna találkozgatni. Én kerestem fel őt egy ürüggyel. XD Nemtudom mit érzek iránta. Ha írok és nem ír vissza már izgulok hog ynemhogy megharagudott rám, vagy nemérdeklem vagy valami. Alig várom hogy visszaírjon. Mikor találkozunk remegek az idegességtől, fáj a hazam, tiszta hideg és ideg vagyok. Fáj a fejem és stb... De csak akkor ha meglátom őt. MIkor megölel vagy egy puszit nyom az arcomra, seperc alatt tiszta forró leszek és melegem lesz. Mi ez? Talán ez az a bizonyos szerelem? Neki barátnője van és 2 évvel idősebb nálam. Ha írunk viszon olyanokat ír hogy puszi, szivecskés vagy puszit dobó "szmájli" meg ijenek. Csak barátként kezel. Úgy vettem észre hogy az ő baráti körébe ez a normális. Nem tudom mit csináljak? Sok az a 2 év? a nagyszüleim között 7 vagy 8 év volt. Megőrülök! Mit tegyek hoyg tßbbet érezzen irántam? Miért nem birom őt elfelejteni? Help! Ti vagytok az utolsó reményeim!
2011. márc. 28. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Kicsi vagy még,nyomás inkább babázni.
2011. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te meg bunkó vagy! Tanulj illemet! -.-
2011. márc. 28. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz helyesen írni, mi is írunk választ : )
2011. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy hibátlan az én írásom, de ha látnád hogy álltalában mennyi hiba szokott lenni a kérdésekbe.... :D
2011. márc. 28. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:

te magad irtad hogy barátnője van...amúgy meg "Ha írunk viszon olyanokat ír hogy puszi, szivecskés vagy puszit dobó "szmájli" meg ijenek" igen és? :) A barátok szoktak egymásnak ilyesmiket írni. Szerintem ő barátként kezel, te meg szerelem kezdeti fázisában vagy vele kapcsolatban.

De mivel írtad, hogy barátnője van, szerintem ne gondolj rá, el fog múlni.:)

2011. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
XD Köszi az első normális választ? És hoyg elmúlik? Biztos vagy? 7 éve nem múl el, akkor miből gondolod hog ymost elfog?
2011. márc. 29. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
hát honnan tudjuk h te mit érzel iránta!?! egyébként meg felejtsd el a srácot egyértelmű hogy csak barátként tekint rád.. ha meg barátnője van akkor meg főleg hagyd.. és olyan nincs hogy nem megy ;))
2011. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az elsőnek igaza van. Ennyi idősen tényleg még babáznod kéne.

Majd 2-3 év múlva ráérsz azzal foglalkozni, hogy kinek rakod szét a lábadat.

2011. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-3 év? Nővelném inkább 5 évre! Ha van barátnője és szereti te ezzel semmit sem kezthetsz. Ha meg ennyi időt vártál rá akkor még pár év mit számit? De ismered a mondást: Szerelemben és háborúban mindent szabad:)
2011. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy mély lélegzetet és mondd meg neki, hogy ne köldjön neked semmi biztatást, amig másik barátnöje van, mert az csak bánt téged. Ha szabad lesz, akkor jöhet.
2011. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!