Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem 16 éves (én 18).Augusztus ota vagyunk együt.. nagyon jól indult a dolog,egymás mellett kiteljesülhettünk,önmagunk lehettünk.De az utobbi időben mindig csak veszekedtünk és újból kibékültünk.A veszekedések oka töbnyire miattam volt mert én félre értettem amit ő irt nekem msn-en.. Pl az utolsó veszekedésünk arrol szólt hogy ő pénteken olyannyira nem birt magával hogy egy folytában irta hogy "hiányzol szeretlek nem birok meg lenni az ölelésed nélkül találkozzunk holnap" de ez megváltozott szombatra mert ezt irta "nem eröltetem a dolgot, nem szeretném hogy miattam ronts az iskolában"..(hozzá tenném hogy életében nem irt ilyet csak hogy menjek és legyünk együtt.. érdekes hogy megtáltosodot...) én erre felkaptam a vizet és elkezdtem kérdezgetni hogy most akkor mi legyen.. rám se hederitet.. nem irt... letiltottam .. facebookon(fb) elküldte nekem a Tankcsapda(TCS)örökké tart c klipjét.. nem tudtam mire vélni ezért elküldtem neki a kedvenc TCS számom ami a Füst és lábdob.Este nekem esett h miért cirkuszolok.. csak magunk alatt vágom a fát..és mindent rám háritott..ami slussz poén hogy neten akart szakitani velem "mindkettönk érdekében"(sztem ez sunyiság..még a képem elé se mer álni csak neten nagy az arca..)

Már töbször voltunk szakitás szélén de most valoban ott tarunk hogy szerdán szakitani fogunk... szerintetek mit kéne mondanom? legyek kimért tömör? vagy kérjem meg hogy vigyen el oda ahol elöször találkoztunk és mondjon el minden bajt az ut alatt?

Ha esetleg valaki rá érne hogy e-mailezzen velem nagyon megköszönném mert nagyon tanácstalan vagyok és csalodott..:(


2011. márc. 28. 18:19
 1/5 anonim válasza:

Attol függ mit érzel.Ha szereted próbáljátok megbeszélni a dolgokat, szerintem mindenképp beszélgessetek, majd meglátod mi sül ki a beszélgetésből,majd akkor dönthetsz.

Amugy lány vagy?

2011. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ÉN szeretem meg hiányzik nagyon de tudom hogy ő már nem érez igy..mert már ott tartunk hogy már msn-en se beszélünk... szerintem a szakitásnál is csak meghallgatja a szövegem és leráz..

Igen, lány vagyok. s te?

2011. márc. 28. 20:45
 3/5 AndiBandi93 ***** válasza:

Úgy látom kezdenek elfajulni a veszekedések és gyerekes módon minden apróságon összevesztek. A legjobb az lenne ha SZEMÉLYESEN ne azon a hülye msnen beszélnétek meg a dolgot. Ha ott se érdekli amit magyarázol neki, akkor gáz van.

Amúgy szerintem kezd haldokolni a kapcsolatotok, de fel lehetne rázni valami közös programmal, ahol mindkettőtök jól érzi magát, ne csak azt a sz*ros msn-t nyomjátok.

Bocsánat az indulataimért, de kezd idegesíteni ez a chatprogram, hogy mindenki ott akarja megoldani az életét...

2011. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok.Én is lány vagyok:)És szerintem is a másodiknak igaza van,mindenképpen élőben beszéljétek meg és ha ugy reagál ami már úgy érzed nálad nem fér bele egy kapcsolatba és ha ő már nem érez úgy mint régen, akkor szerintem annyiban kell hagyni a dolgokat...
2011. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Nem ott kéne elintézni de ő még a képem elé se mer állni.. ugy kellett kicsavarnom belöle hogy holnap találkozzunk.. én nem tartom emberségesnek hogy szerinte ott jobban lehetne megoldani.. ezért vettem rá hogy találkozzunk..hát szurkoljatok értem hogy ne kotyogjak neki ki mindent:$
2011. márc. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!