Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég érdekes szitu ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes szitu ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal már 4 éve se veled se nélküled viszonyban vagyunk utólag egy évig voltunk együtt ő szakított velem. Állítólag már nem szeret de én ezt nem hiszem el. Olyan furcsa dolgokat csinál össze kócol és azt mondja hogy ne teccek másnak azért csinálja, arra kér, hogy szeressek mást ha találok valakit aki tetszik akkor meg nem tetszik ez neki. Velem kapcsolatban bunkón válaszol vissza pl. kérdezték,hogy már együtt e vagyunk arra az volt a válasza, hogy minek elnnék én ezzel. Nagyon fennhangon válaszol vissza ez lehet a nagyon tagadni akarásnak a jele? Amúgy maradtunk nagyon jó barátok, de mégis olyan goromba velem mindent meg szól semmi se tetszik neki, mintha direkt csinálná, hogy lerombolja az önbecsülésem. Ti mit gondoltok mit érezhet? Ezek a hazugság jelei? Amúgy tegnap olyasmit írt, hogy én egy aranyos lány vagyok aki mindent megtett érte és meg is fogok de ezt még ne most beszéljük meg. Szerintem az a terve ami nekem hogy még éljük ki magunk és majd egy idő után megint együtt. Ti mit gondoltok erről az egészről?
2011. márc. 28. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit. örülök,h velem nem történnek ilyen bonyolult dolgok. amúgy azt,h el akar felejteni,de nem tud...
2011. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem most erről az egészről a gulyásleves jutott eszembe ami a hűtőbe van.
2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló :) 2. jó étvágyat :D valami értelmesebb vélemény ? :)
2011. márc. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!