Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Nemrég amikor a baratnőmmel sétáltunk a városban,megismerkedtem egz pizza futárral.Első látásra azt gondoltam magamban,hogz meg kell szereznem ezt a fiút.Elkérte a yahoo ID-m.Beszélgettünk,minden jól ment..egész addig,mig egz keddi napon felhivott és elmondta nekem,hogy ő szeretne velem összejönni,de van egy feltétele: hogy nem vár sokat a szexel.Mondtam neki,hogz ezen még gondolkozok és hogz délután találkozzunk.Találkoztunk is..és azt mondtam neki,hogy 1 hónapnál hamarabb nem egyezek bele semmi ilyesmibe.Erre ő nem válaszolt és hazahozott. Azóta se láttam,és már nem tudom mit tehetnék,mert mindig mondja hogy később elnéz hozzámig..és aztán nem lesz belőle semmi,mert mindig azt mondja hogy sok dolga van a munkahelyén:( Vajon csak egy éjszakai kalandot akart,vagy tényleg nincs ideje találkozni? Szerintetek mit tegyek?:(:(:(:(
2011. márc. 28. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy ő 20 éves...én meg 16
2011. márc. 28. 15:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hoyg csak meg akart dugni. Bocsi de ez van.:S
2011. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
atya ég de naív vagy! szerinte az "normális", hogy feltételül szabja, hogy de nem vár sokat a szexel? ha ezt egy idősebb lánynak mondta volna az elküldi a halál fa*szára! kefélni akart! szerintem hagyd a pi*csába, én azt tenném, de hát te tudod...
2011. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sürgősen el akarja veszteni a szüzességét, már pánikban van
2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ki kell hogy ábrándítsalak,csak arra kellesz neki!:S
2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ van-e joystickod.
2011. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát tényleg csak arra kellettél volna neki, és aztán otthagy:|


amugy melyik városban laksz?


17l

2011. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eloszor is...nem kell csunyan beszelni

MAsodszor..nem ertem miert olyan nagy korkulonbseg az a 4 ev...egy osztalytarsamnak 25 eves a baratja

Harmadszor...Romaniaban elek

2011. márc. 28. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...rájöttem h romániai vagy (a yahoo ID-ból)...és azért kérdeztem, hogy melyik város mert én is Romániában élek:-?? :P
2011. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
majd ha gondolod meghatod az id-d es beszelhetunk:P
2011. márc. 28. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!