Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig a volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a volt barátnője kell neki?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal aki nálam jóval idősebb és elöttem volt egy 7éves kapcsolata..sokszor róla megy a beszélgetés és már elegem van...sms-eket küldözget neki a csaj hogy gáz van, a barátom meg egyből hívja (elöttem) hogy mi a baj...felesleges harmadiknak érzem magam..szerintetek mitcsináljak? persze a barátom azt mondja hogy engem szeret..de nem tudom már/még elhinni..:S
2011. márc. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy téged ez idegesít. Ha tartani akarja a kapcsolatot az exbarátnőjével, akkor kommunikáljon vele akkor mikor te nem vagy ott. Nekem is tartotta a barátom a kapcsolatot a volt nőivel, de tudtam, hogy engem szeret, így nem zavart, meg nem előttem csinálta.

21L

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen mondd meg neki, h akkor valasszon.. vagy te vagy a masik csaj..
2011. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Girlnextdor ***** válasza:
100%
szerintem ki fognak bekulni:) 7ev azert csak het ev. sajnalom, de te vagy az a csaj aki "segiteni" fog a sracnak rajonni, hogy csak az exet akarja....
2011. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a baby-pótló pótmaci.A kanca után jött egy öszvér.A cukor után szacharin.Ha jól érzed magad pótszerként,akkor maradj mellette.

Jóval idősebb nem csoda ha nem vesz komolyan,azért vagy neki hogy legyél.Mert jobb ha vagy mintha nem lennél,ezért mondja hogy szeret.

2011. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyennel nem lehet megbeszélni, ha nem Te kellesz neki, akkor a sz@ros gatyáját is mosassa a másikkal. Lapulevél, olaj, mint macskát... MIHAMARABBBBB!!!!!
2011. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!