Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után nem korai a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem korai a szex?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább hány randi után? Mindketten huszon évesek vagyunk, még sosem éreztem ekkora vonzódást... Eddig négyszer találkoztunk, rosszat gondolna rólam a pasi, ha már most megadnám magam?

Volt már ilyen esetetek? Utána hogy alakult a párkapcsolat?


2011. márc. 28. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ehhez jobban kéne ismernünk a partneredet, meg téged is. Meg a kapcsolatotok eddigi alakulását. Ez a dolog nagyon változó.

Nekem az első kapcsolatomnál 3 év után, az utolsónál 1 hét után volt. Az utolsó kapcsolatból házasság lett. És jó.



25/N

2011. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem vagyok túl tapasztalt a témában, s ráadásul fiú is vagyok, de szerintem ha sokáig vársz azt hiheti, hogy nem akarod. Ha kezedbe veszed az irányítást lehet, hogy könnyűvérűnek hinne. szerintem a legjobb akkor megadni magad amikor egyértelműen akarja a srác is... persze akkor ne mutasd azt, hogy húú erre vártál mióta! Ez nagyon fontos!
2011. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy semmi sem idő függvénye. Ha úgy érzitek, akkor lefekszetek egymással. Ha úgy érzed, már megbízol benne, ha kívánod stb. Ráadásul ezt így nehéz megmondani, hogy mit gondolna a pasi rólad, hisz nem ismerjük, és fogalmunk sincs ő hogy áll ehhez a kérdéshez, vagy hogy ő is hasonlóan érez-e. :)


Tapasztalatból nem tudok beszélni, mert én eddig olyan 1 hónap után feküdtem le a barátaimmal, de van olyan ismerősöm, nem is egy, akinél 1-2 randit követően már következett is a szex, és azóta is, évek óta együtt vannak. :)

2011. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Természetesen ő is érzi ezt a nagy vonzalmat! :) Eddig nagyon jó minden, teljes az összhang!

Akkor nem törvényszerű, ha korán lefeküdnénk már az elején akkor később negatívan hat a kapcsolatra? Vagyis nem lennénk mondjuk megbecsülve emiatt?

2011. márc. 28. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Pasifüggő, de én azért még a helyedben főleg, ha bizonytalan vagy ő hogyan reagálna erre azt mindenképp megvárnám ő kezdeményezzen, és azért legalább pár hetet, ha sietős. Mondjuk én alapból olyan nő vagyok, hogy csak azzal fekszem le, akivel már biztos lábakon áll a kapcsolat, tehát a randi fázison már rég túl vagyunk úgymond, és mondjuk kapcsolatban minimum olyan 2hó után tenném meg, előtte semmiképpen. De, ahogy te érzed, szerintem.
2011. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kettőtökre tartozik. Ha nektek jó, ne várjatok.
2011. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Régebben 14 évesen is szültek, pl. a nagyanyámék ilyen korban, mégsem volt vele semmi baj.
2011. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem időfüggő, ha úgy érzitek, hogy itt az ideje, akkor tegyétek meg, főképp huszonévesen :) Mi a párommal már a második randin "egymásnak estünk", ennek ellenére idén lesz 7 éve, hogy együtt vagyunk :)


25/N

2011. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit húzd még az agyát, engedj meg neki dolgokat, de ne mindent, sokkal jobb lesz mindkettőtöknek :)
2011. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!