Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt tapasztaltam, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tapasztaltam, hogy jobb minnél hamarbb járni egy lánnyal. Van benne valami?

Figyelt kérdés

17f vagyok. Van egy 16 éves lány. Szerelmes voltam belé.

1 évig nem mertem elmondani neki amikor elmondtam akkor már késő volt :( Akkor igent mondott volna de nagyon elhúztam és így már nem :(

Azt tapasztaltam,hogy minnél hamarabb annál jobb. Van benne igazság ?


2011. márc. 27. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha össze akarsz jönni a csajjal, akkor jobb minél hamarabb, még mielőtt megismer. (Ez nem osztás akar lenni, de egyszerűen így van.) Ha már rég óta ismeritek egymást, akkor nincs meg az újdonság varázsa, akkor már az kell, hogy tényleg szeressétek egymást és komolyan is gondoljátok.

17 évesen ez ritka, ilyenkor még az érdekes, az új a jó.

2011. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van mert ha elcsap egy román lovaskocsi akkor Szent Péter előtt már b*szhat az ideg.
2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!