Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez milyen magyarázat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez milyen magyarázat? Sírok = (

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves.

Pár napja kérdezgetem itt gykn h talizok vele és elmondjam e neki h szeretem.

Tegnap elmondtam a válasz: igen

Örültem is a fejemnek és erre ma msn-en. Szia van egy rossz hírem.... csak azért mondtam tegnap igent mert mert nem tudok nemet mondani :(

És most kivagyok :(

1 éve ismreme és volt 4 hónap szünet mert összevesztünk csak újra elkezdtünk beszélni.. és azt mondta h így már nem ugyanolyan és a 4 hónapos szünet előtt többet érzett :(

De tegnap mikor elmondtam fogtam a kezét és ölelgettem és hagyta :(

Miért ??? :'(


2011. márc. 27. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajj egyem a szíved:(

Írd meg privibe az msn és felveszlek és beszélgetünk róla jó?:)

20/L

2011. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szopás az élet mi? De ne izgulj majd ha a munkaügyibe állsz sorba ez már semminek nem fog tűnni.
2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
lehet hogy csak játszik veled.. de az is lehet , hogy össze van zavarodva a 4 hónapos szünet után hogy azt gonolta hogy nem kedveled vagy ilyesmi..
2011. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:( Elsőnek: elküldtem az msn címemet priviben :(
2011. márc. 27. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tud nemet mondani, akkor mást kellett volna kérdezned tőle.
2011. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mint pl ?
2011. márc. 29. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad kérlek, egy nőért tényleg mindent meg kell tenni, de ne nyilvánosan égesd magad. Légy férfi kivülről. belülről nehéz, én is sírok néha. De azt mondom, hogy ma ez van, ezt kell elszenvednem, de talán holnap találkozok életem nagy szerelmével, aki első találkozáskor egy nagy citromképű balekot lát benne ha szomorkodnék, de azt akarom, hogy jó benyomást keltsek benne.
2011. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, de aki ilyen dologban nem képes a szemedbe mondani az igazat, az vagy jellemtelen, vagy téged nem tart annyira, hogy őszinte legyen. Az ilyenekből lesznek 2 év múlva az igazi kis p.-k. Nem akarom bántani előtted, de valószínűleg meg sem érdemli, hogy foglalkozz vele. Sírd ki magad, aztán keress egy normális lányt :)
2011. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nők!

Amúgy fel a fejjel!

Lesz ez még rosszabb is! ; )

2011. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!