Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek van erre valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés
szoval ismerek egy fiut 5 éve az internetröl még sohasem találkoztunk képen láttam ö is engem rettentö sokat beszélünk és nagyon fontos nekem tudom hogy én is neki de egyszerüen valamiért mindig háritja a találkozást énmeg már kezdek belebetegedni tudom hogy 25 évesen ez az egész totálisan beteg dolognak hangzik hogy valaki ennyire fontos neked akit még sosem láttál és nemismered személyesen de erröl nemtehetek......csak már nemtudom mit tegyek hetek ota azon gondolkodom hogy megmondom neki hogy ha nemhajlando találkozni akkor mindenféle kontaktot szakitsunk meg mert nekem ez igy nagyon rossz beleszakad már a szivem.....persze ha nemlenne akkor is beleszakadna de talán egy idövel az elmulik mert kezdem aztérezni hogy lehet ugyhalok meg sosem tudom meg ki is volt ö valojában
2011. márc. 27. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az is lehet, h amien képet te láttál "rólla" azon nem ő szerepel, és hazdott pár dologról az életével és magával kapcsolatban, és ez élőben kiderülne, így inkább hanyagolja a talit
2011. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a legjobb barátnöm már találkozott vele párszor kb pont akkoriban amikor mi kontaktba kerültünk a neten és ö van a képeken ebben nem hazudott.....
2011. márc. 27. 13:30
 3/4 anonim válasza:
En is egy ev beszelgetes utan talalkoztam a mostani parommal,mi sem talalkoztunk egy evig,de nem azert mert nem akartunk,hanem mert nem lehetett.Megertem az erzeseid mert enis ateltem,de szerintem valamit titkol a pasi,maskepp talizna veled.szerintem mondd meg neki hogy ha nem taliztok inkabb szakitsatok meg a kapcsolatot,lassuk mit szol hozza.ha nem erdekli akkor szerintem inkabb hagyd beken.....meg ha faj is
2011. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pedig hányszor elmondtam neki hogy engem nemérdekel vele kapcsolatban semmi ami negativ lenne ugy szeretem cakkumpakk ahogy van de ez akkorsem mehet igy életem végéig :( szoval igen felfogom neki vetni amin már jo ideje gondolkodom csak félek meglépni....köszi a tanácsot és te tudod hogy mit érzed hasonlo szituban voltál
2011. márc. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!