Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit tehetnék ebben a helyzetben? :S

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek.


A probléma a következő: Barátnőmmel már másfél éve vagyunk együtt. Az első 8 hónap tökéletes volt,semmi problémánk nem volt. Aztán utána beértünk egy hullámvölgybe.. Nagyon sokat veszekedtünk,szakítás szélére kerültünk a legtöbb veszekedés végére,de mindig kibékültünk. Ez azóta is tart,csak már szakítottunk is párszor,de mindig összejöttünk újra,mert nem bírjuk egymás nélkül. Tényleg nem. Én úgy éreztem magam,mintha kitépték volna a lelkem,és csak egy üres héj lett volna a testem... Emiatt meg állandóan beteg voltam. Úgy 3 hete történt ez,azóta megint együtt vagyunk,de...Egy ideje már nagyon megváltozott. Már sosem ölel át csak úgy magától,sosem mond nekem kedves dolgokat,nem csókol meg,nem bújik hozzám,nem simogat,stb,ha kérek tőle valamit,akkor azt parancsolgatásnak fogja fel,és nem teszi meg,amire kérem... De tudom,hogy szeret,mert ha nem találkozunk,akkor hiányzok neki nagyon,illetve mikor meglát,én érek hozzá,ölelem meg,akkor látszik rajta,hogy nagyon boldog,és örül,és a fellegekben van. De nekem egyszerűen hiányzik a gondoskodása,a gyengédsége. Szükségem van arra,hogy ténylegesen kimutassa,hogy szeret,és ne csak szavakkal,hanem gyengédséggel,gondoskodással is. Tegnap ezt elmondtam neki,de csak annyit értem el vele,hogy besértődött,és annyit mondott,hogy jó,igyekszik. Rákérdeztem,hogy ezen mit lehet igyekezni,miért nem lehet megtenni? Azt mondta,hogy mert elfelejti... (Mondjuk,hogy lehet elfelejteni,hogy megöleljen,mikor szeret?...) Látva szenvedését azt mondtam neki,hogy hagyjuk inkább,felejtse el,hogy kértem ilyesmit. Erre azt mondta,hogy jó,akkor sértődjek be,Ő így is úgy is úgy fog ugrálni,ahogyan én kérem. Ez már sok volt,és azt mondtam,hogyha az is ugrálás neki,hogy azt kérem,hogy néha azért ő is öleljen át,ne csak én őt,akkor tényleg hagyjuk. Ezután abbamaradt a beszélgetés,és azóta nem beszéltünk...


Szóval.. a kérdésem az lenne,hogy mit tegyek most? Nekem tényleg szükségem van arra,hogy éreztesse a másik a szeretetét.. Mert különben szeretethiányom lesz,és aztán csodálkozik,ha rosszul érzem magam... Most is ez a helyzet.


Hagyjam el? Vagy törődjek ebbe bele? Én tényleg nagyon szeretem őt.. Nem tudom,meddig bírnám nélküle..


Mit tanácsoltok?


2011. márc. 27. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en a 3 éves kapcs.om alatt megtanultam, h ami 1 x elromlik, azt már nem igazan lehet helyrehozni.. de min veszekedtetek?
2011. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Néhányszor én bántottam meg,mert nagyon rossz napom volt akkor és rossz kedvem,de egyébként nagyon apró kis hülyeségeken. Mint például azon,hogy mikor legyen a tali. Mondtam egy kora délutáni időpontot,de azt mondta,az késő,és akkor inkább hagyjuk... (Nekem még volt itthon dolgom,ezért korábban nem tudtam volna menni.) Akkor mondtam neki,hogy jó,akkor hagyjuk. De persze fél óra múlva meggondoltam magam,mert nagyon hiányzott,és mikor ismét felvetettem a találkozót,akkor lehurrogott,hogy dehát én azt mondtam,hogy akkor ne legyen tali. És akkor ezen veszekedtünk... Baromság,igaz?...


Volt még féltékenységbeli veszekedés,hogy jaj hát én a nőnemű osztálytársaimmal is szóba állok,meg ha rám mosolyognak akkor én REFLEXBŐL visszamosolygok rájuk,meg hogy az a baja,hogy megdicsérik a hajamat,a szememet... Mintha én tehetnék erről... Szóval ilyen kis apró hülyeségeken szoktunk összeveszni állandóan..

2011. márc. 27. 00:53
 3/11 anonim ***** válasza:
arra ugyelj azért.. h ne tedd a szépet más lányoknak..
2011. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sosem tettem ilyet,tehát alaptalan volt a féltékenysége minden esetben. Az meg,hogy azt mondják,szép a szemem,szerintem nem rajtam kell leverni,mert erről én nem tehetek,hogy másoknak is tetszik,nem csak neki.


Egyébként tudnál segíteni abban,hogy akkor most mit tegyek? :S

2011. márc. 27. 01:03
 5/11 anonim ***** válasza:
annyit tehettek, h leultok megbeszélni a dolgokat.. ha sikerul ez, akkor jó :)
2011. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már megbeszélni vele ezeket, de mindig az lett a vége, hogy ő nem fog nekem úgy ugrálni, ahogyan én fütyülök... Egyszer megint egy hülye veszekedés után elmondtam neki, hogy mit hogyan kellene tennünk közösen, hogy elkerüljük ezeket, de akkor is hozzám vágta, hogyha nem vagyok így neki jó, akkor mehetek amerre látok. Hát basszus. Szerintem mindkettőnk érdeke, hogy békében legyünk, és ne veszekedjünk állandóan... Szóval akármit mondok neki, egyszerűen úgy fogja fel, hogy én most parancsokat osztogatok neki. Ezt kellene valahogyan a kicsi fejecskéjében kiiktatni, de mégis hogyan? :(
2011. márc. 27. 01:11
 7/11 anonim ***** válasza:
esetleg tartsaton szunetet..
2011. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez lesz szerintem. Hátha felgyullad benne valami a szünet alatt...


Egyébként őszintén: Látsz bármi esélyt arra, hogy ez valaha jobb lesz, mondjuk a szünet után?

2011. márc. 27. 01:16
 9/11 anonim ***** válasza:
nalunk egyre rosszabb lett, de azért mert mindig féltékeny voltam vmi lanyokra.. meg ismerkedett a pasi a közös nyaralason, nem ment el a ballagasomra.. stb.. de lehet, h nalatok javul a helyzet :)
2011. márc. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Közös nyaraláson ismerkedni? Na hát ahhoz kell egy pofa. :) Nem csoda, hogy féltékeny voltál mindig. Én is az lennék. :)


Remélem, hogy javulni fog. :) Nagyon nem érzem magamat fontosnak mellette.. De ha sokat hanyagolom, akkor talán rájön, hogy "valamit" nem jól csinált, és észhez tér. :)

2011. márc. 27. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!