Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vs. Kalandvágy?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Van valaki, akit szeretek, de "élni" még jobban szeretek. Tele van lehetőséggel az élet, fiatal vagyok, nyitva áll az egész világ előttem. Feladjam az álmaimat azért, mert beleszerettem valakibe és nem akarom elhagyni? Mindkettő fontos, egyikről sem tudok lemondani. Félek később bánni fogom, ha most a kapcsolatot választom.
2011. márc. 26. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Párom ezt megoldotta. 14éves korától 21éves koráig csak kalandokat keresett és nem talált olyan lányt akibe bele szeretett volna. Bár szerintem nem is akart komoly kapcsolatot. Most kiélte magát és velem van már 1éve. Nem is akar elhagyni, mert megmondta, hogy kiélte magát fiatal korában amit lehetett mindent kipróbált, így jöhet a komoly barátnő, majd később felség.
2011. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt a kalandokon nem a szexet értem, hanem pl a mobilitást, utazgatást.
2011. márc. 26. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor úgy egyszerűbb:)

Vidd magaddal:)

Tudom egyszerű mondani, de megtehető:)

2011. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is van rá pénzed, hogy utazgass? A csávó nem akar menni veled? Tuti ő a te párod?
2011. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!