Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nől, akik 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nől, akik 15 évesen jöttek össze azzal a férfival, aki most a férjük?

Figyelt kérdés
Történetet, kort kérnék :)
2011. márc. 26. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

szijaaaa :)

Én 8hónapja jöttem össze a drágámmal. :)

15évesek vagyunk és nekem már volt sok pasim.Őket is szerettem de a mostani barátomra ha ránézek mindig az jut eszembe ,hogy a kislányommal játszik a szoba közepén és én a konyhából nézek rá és ő visszamosolyog.Én érzem ,hogy ő lesz a férjem is mivel mi nagyon imádjuk egymást és nem csak a szex meg ilyenek a téma.Már nem egyszer beszéltünk arról ,hogy a drágám ezt mondta nekem: "Cicusom, mit szólnál ,ha egy szép napon megkérném a kezed?" én csak pirultam és mosolyogtam. Szóval mi eléggé így "tervezgetünk" és mind2n érezzük ,hogy sokáig együtt leszünk.Habár lehet hülyeség meg minden és csak nagy tini szerelem de azért az ember megérzi ,hogy Ő az igazi ,akivel nagyon jó lenne több éven át élni :)

Üdv :)

2011. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

szia

én annyit tudok mondani hogy kereszt anyum 15 éves volt mikor megismerte kereszt apum 20 éve együtt vannak van 2 csodálatos gyerkőcük és még mindig szeretik egymást:)

2011. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukám majdnem 15 volt akkor, apukám 19. Azóta összeházasodtak és kb 25 év házasság és kb 30 év együttjáráson vannak túl, még mindig együtt. :)

19/N

2011. márc. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anyukám 14 volt mikor megismerkedett apummal, aki akkor 19 volt. 31 éve ismerik egymást és 25 éve házasok.
2011. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia,én 16voltam amikor összejöttem a volt párommal,9 évet éltem vele,most már 1 éve nem vagyunk egy pár,gyerek nem született belőle. ....szerencsére...ez változó szerintem,de semmire sincs garancia arra sem hogy együtt maradok,de arra sem hogy nem maradtok együtt..de problémák mindenhol vannak,attól függ milyen mértékűek és hogyan tudjátok azokat kezelni,de légy óvatos,a családtervezgetéssel még várjatok..sok sikert hozzá!!
2011. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ELSŐ SZERELEM 16 évesen ismerkedtünk meg

5 évig udvarolt 1 évig jegyben voltunk

és 5 éve vagyunk házasok

és ami a legszebb 13 HÓNAPOS A KISLÁNYUNK

első szerelem és remélem az utolsó is.

szép történet :)

2011. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagymamám 62 évig volt együtt a nagypapámmal, 14 éves volt amikor összejöttek.
2011. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak azért kérdezem, mert a mostani (3,5 hónap, igaz rövid, de senki sem két évvel kezdi) párommal (én 15 ő 18) nagyon jól megvagyunk és valahogy bennem van az az érzés, hogy na ő az, akivel le tudnám élni az életemet és beszélgettünk erről és ő is hasonlóan érzi, bár kevésbé biztos benne mint én. És nagyon remélem, hogy sokáig együtt leszünk.:) Majd ha 20 éves leszek írok, hogy mi lett... :D

2011. ápr. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!