Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak imponáló ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak imponáló ha egy nő jól főz, süt?

Figyelt kérdés
Vagy tök mindegy, csak kirakatnak kell?
2011. márc. 25. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze h imponáló :D Szeretem a hasam pedig nem vok egyáltalán macis :D
2011. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

ha a férfi nem csak egy jó kis szexre vágyik hanem hosszú kapcsolatra, akkor igenis nagyon inponáló ha egy lány otthonosan mozog a főzés terén:)


18/F+

2011. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze de én annak is örülök ha néha inkább pizzát rendelünk.
2011. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell hogy lepedő akrobata legyen csak mosson főzön takarítson tegye rendbe a gyereket ha emelé még dolgozik is akkor tökéletes
2011. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

most érted... ez tökre változó.


ha egy hosszabb kapcsolatot szeretnék azzal a lánnyal , akkor nyilván tök jó , hogy nem csak pizzát tud rendelni:D


de... ha mondjuk ha a lány csak egy éjszakára kell , vagy 2-re , akkor nem fog az előnyt jelenteni, hogy tud főzni :D


tehát mondjuk van egy csaj aki 10/9 mert tök szép meg minden ,


de van egy másik csaj aki csak 10/6 és tud főzni , ez ilyen rövid kapcsolatban nem fog plussz pontot érni.


remélem érhető voltam , és nem akartam bántani senkit sem ezzel.

2011. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nyilván egy hosszabb,komolyabb kapcsolatra gondolok, mert nincs szükség erre a tudományra a szexnél :)

csak mert én eléggé házias vagyok, de nem nagyon értékelik....

2011. márc. 25. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem az ilyen nőket
2011. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:34

tehát mondjuk van egy csaj aki 10/9 mert tök szép meg minden ,


de van egy másik csaj aki csak 10/6 és tud főzni , ez ilyen rövid kapcsolatban nem fog plussz pontot érni.



Szóval van egy szinte külsőleg tökéletes lány...komoly kapcsolatra, és van egy csúnyácskább lány aki még tud is főzni, de az csak rövidebb távra kellene. ahha.

2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nagyon fontos, mivel én is jól tudok főzni férfi létemre. Csak lusta vagyok hozzá, hogy minden nap :D


Igazából a mai csajok egy része már annyira el van tunyulva, hogy egy nyomorult natúr szeletet nem képes kisütni rizzsel. Továbbmegyek, a nyers húst nem bírja megfogni mert undorodik tőle.


26/F

2011. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pasik is úgy el vannak tunyulva, hogy a nőtől várják el, hogy ugyanúgy a munkaidő után még álljon neki főzőcskézni, erről ennyit.:)
2011. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!