Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hagyott el csajom bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hagyott el csajom bár nem értem. Szerintetek nem reagálja túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi a baja a csajomnak.2hete járunk mondjuk igaz hogy nem voltam nála vasárnap óta ma találkoztunk de mondtam neki hogy most nem maradok majd holnap lejövök erre azt mondta hogy ha most haza megyek aakkor soha többet ne jöjjek . Van rá esély hogy holnapra meggondolja magát .mert szerintem ezt most túlreagálta
2011. márc. 25. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, mennyi ideje jártok, tényleg alig lát.
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Ha ennyi idő után így viselkedik valaki, gondold el évek múlva milyen kibírhatatlan lesz...

Kell ez neked hosszú távon???

2011. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!