Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazat mondott nekuk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mondott nekuk? Ebbol mire tudjak kovetkeztetni? Lehetne belole megis valami?

Figyelt kérdés
Most nemreg pontosabban valentin napkor megteccett nekem 1 olyan vki akivel eddig csak barati viszonyba voltunk es addig a bizonyos pontig el se tudtam kepzelni tobbet mint baratsag. Otletem nincs ha ugyanazt erzi e irantam. De a szulinapomon 1 par baratom megkerdezte tole es nekuk azt mondta h csak baratilag. Nem kertem oket de gondolom csak jot akartak nekem.1 ajandekot kaptam tole amit nem viselek mert csak ra emlekeztet es rosszul esik h nem vunk 1ut. Meg kerdezte masnap h mert nem hordom es megmondtam neki h en azt elmondani nemtom. Megmondtam h megirom neki. es beleegyezett. Gondolom sejtheti h mirol lenne szo es semmi kulonos reakciot nem vettem eszre nalla.
2009. febr. 24. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1, bocsi de idegesít a nagyon rossz helyesírásod

2. megírtad már neki hogy mit érzel? mert ha nem ,akkor jóhogy nem reagál még rá sehogy...

egyébként ha meg sejti vagy tudja is hogy miről van szó, akkor pedig sajna azt kell mondjam ha tényleg nem reagál rá semmit, akkor nagyon jó barátod és kitart melletted mint BARÁT....szerintem észre kellene tudnod venni, ha többet akarna...de lehet hogy csak közelebb kell hoznod magadhoz ahhoz hogy kimutassa

sok sikert

2009. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!