Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni ilyenkor? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ilyenkor? Van jövőnk így?

Figyelt kérdés

Csoda módon találtuk meg egymást a barátommal,és örülünk is hogy végre egymásra találtunk, DE

Ő neki van egy olyan tulajdonsága hogy folyton játszadozik az érzéseimmel,és olyanokkal huzza a fejemet amire azt mondja hogy nem igazat mond azokkal kapcsolatban.

PL.: lusta az utazáshoz hogy találkozzunk,

nincs kedve hozzánk jönni

utalgat arra hogy megcsalna.

és néha még arra is hogy nekem ilyen meg olyan rossz tulajdonságaim vannak.

Amikor őszintén beszél, akkor bocsánatot kér, hogy Ő ilyen és ne haragudjak.

Én ezek miatt a "hazugságok" miatt folyton kombinálok, és szemre hányást teszek neki.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Van ennek igy jövője, mert amúgy nagyon szeretem, de azt hiszem nem fogom sokáig bírni így, nem tudom mikor mondja őszintén és mikor hazudik.

Segítsetek!


2011. márc. 25. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiú tényleg csak játszik veled. Ne vedd komolyan, nem érdemes. Ha beszéltek erről négyszermközt is és nem javult a helyzet, akkor sajnos ennek a kapcsoaltnak vége. Te meg úgyis találsz jobbat.
2011. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor éjszakáig beszélgettünk teljesen más véleménnyel volt,örült hogy végre rám talált, de ahogy egyre jobban megismerem így egyre több mindent megenged,ilyen téren.

Lehet azért mert tettem neki egy olyan mondatot: hogy szeretem és nem fogom elhagyni akármilyen is lesz, legyen önmaga.

Tegnap ezt a mondatot visszaszívtam és mondtam neki ha tovább ezt csinálja, én inkább elhagyom.

Válasza : az fasza, (olyankor magába száll, mert nem szeretne egyedül maradni.)

2011. márc. 25. 13:18
 3/7 anonim válasza:
hány évesek vagytok
2011. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe nem kínlódnék egy ilyennel...

Megtettem én is és a végén elhagyott sőt még mielőtt szakítottunk volna meg is csalt a szemétje..-.-

2011. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 23L Ő 25
2011. márc. 25. 14:07
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, elhagyni nem szeretném...

Bízok benne hogy meg fog változni , vagy én fogok megváltozni és nem veszek mindent véresen komolyan.De ha nem sikerül nem fogok kínlódni :(

Még hagyok időt, csak 3 hónapja vagyunk együtt.

2011. márc. 25. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Még várakozz vagy 20 évet.
2011. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!