Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szakított velem?

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt, de már előtte is ismertük egymást. Távkapcsolatban vagyunk, mivel hetente egyszer max kétszer tudunk találkozni.

De nemsokára már én is ott leszek ahol ő.

A barátom már dolgozik, elég melós helyen, sokat dolgozik, meg mindig közbejönnek dolgok neki. Sajnos ilyen a munkahelye. De én ezt elfogadom, megértem.

Az utóbbi 3 hétben elég sokminden összejött neki, munkahelyi , családi okok. Emiatt találkozni nem is tudtunk. Aztán írt nekem egy üzenetet hogy beszélnünk kellene, így is történt találkoztunk és beszéltünk, elmondta nekem hogy ezek a kevés találkozások nem igazán jók.:( És mostanában sokminden rászakadt. Mondtam neki hogy hétvégenként együtt lehetnénk, de sajnos most neki akkor is dolga lesz.

De jövö hétre megbeszéltünk egy találkozót.

Kérdeztem hogy akkor mi legyen és azt mondta nekem, hogy de azt meg nem akarja hogy vége legyen a kapcsolatunknak.

Most akkor szakítottunk csak nincs kimondva?


2011. márc. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jah:S
2011. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"...nem akarja hogy vége legyen a kapcsolatunknak. "


Szerintem még van remény,ráadásul ha nemsokára Te is ott leszel,ahol Ő van,akkor többször is tudtok majd találkozni,és Te is tudsz majd segíteni neki a problémái megoldásában.:)

2011. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem itt még nincs vége,csak egyszerűen összejöttek" nagyon a dolgok.Tarts ki mellette ha szereted,támogasd ha tudod,és jól fog neki esni,hogy nincs egyedül a gondjaival.Szerintem rendbe jönne a dolgok,legalábbis kívánom,hogy rendbe jöjjenek.Kicsit állj hozzá lelkesebben,pozitívabban!:)
2011. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már úgyis vége lesz...A fiú már tudat alatt tuti,hogy lezárta a kapcsolatot csak még saját magának is fél bevallani.
2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kétesélyes a dolog.
2011. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, de nem jósolok sok jót.De ne legyen igazam!
2011. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Válassz más útat magadnak ha tudsz.
2011. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!