Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi párnapban elhanyagol a barátai miatt.Pedig még most kezdtünk el járni egy pár hete.Mivel ez az első komolyabb kapcsolatom nem tudom hogy mondjam neki hogy ez nekem mennyire rosszul esik és hogy ne csinálja? Vagy eggyáltalán mit kell ilyenkor mondani.21L
2011. márc. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fiatalabb nálad akkor még a barátai a legfontosabbak neki. Ha nem fiatalabb, akkor csak mond meg neki hogy szeretnél vele többet lenni, ne ijedj meg a veszekedéstől, ha emiatt kételkedne a kapcsolatba az rég rossz. Tehát nyugodtan mond meg neki.
2011. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi idős mint én
2011. márc. 25. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első lépés mindenképpen az, hogy beszélj vele! Egyébként hogy érted azt, hogy ne csinálja? Ne találkozzon a barátaival? És mit jelent az, hogy elhanyagol? (jól van, értem, hogy mit... de mégis mennyivel kevesebbet foglalkozik veled emiatt, korlátoz ez abban, hogy az eltervezett közös programokat megvalósítsátok, ha választás elé kerül, inkább őket választja? stb..)

Nekem is volt ez a problémám az egyik barátommal, viszont nem megoldás, hogy ne legyen a barátaival, mert utána majd csak be fog savanyodni ... és az neked is rossz lesz!

A lényeg annyi, hogy találja meg a helyes egyensúlyt!

2011. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy dolgozik és utána egyböl megy a barátaival.utána meg rosszul van fáradt és nem jön le napok óta ezt játsza és unom .én nem azt akarom hogy ne barátkozzon hanem csak azt akarom hogy ha azt mondja hogy lemegyek akkor jöjjön is le ne várjam itt feleslegesen
2011. márc. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!